Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s8+ vagy oneplus 5?

Galaxy s8+ vagy oneplus 5?

Figyelt kérdés
Eddig kizárólag s8+t akartam venni, de most jött ki a oneplus 5 és ahogy látom, “baszóbb”, mint a samsung, és még olcsóbb is. Az ártól eltekintve ti melyiket választanátok design, teljesítmény, extra funkciók szempontból?

2017. aug. 5. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A kínai cuccos jobb ár-érték arányú. De ha nem számít az ár, akkor tökmindegy, csalódni egyikben sem fogsz, lévén csúcsmodellek.
2017. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
A Samsungnak kicsivel nagyobb az akksija, jobb a kijelzője, és bővíthető a memóriája, de ezeket leszámítva összeségében az OnePlus jobb!
2017. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Benchmarkokban a Oneplus jobb. De az ember nem benchmarkokat futtat szabadidejében, hanem használja az eszközt. Mivel mindkét eszköz bármilyen appal gyorsan és gördülékenyen boldogul, u gy valójában tök mindegy, melyiket választod, mindkettő jó lesz. Mivel a vízállóság és a bővíthetőség nem hátrány, továbbá a dizájn sem az utolsó, számomra a Samsung egy vonzóbb készülék az OP 5-nél.
2017. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
S8+-at venném tuti, oneplus 5 jó meg minden de nincs benne annyi feature mint az s8-ba
2017. aug. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha az ár nem számítana én biztosan s8-at vennék.
2017. aug. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Design, kinézet miatt inkább a samsungot választom. :)
2017. aug. 6. 12:38
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

A design szubjektív. Jobban megéri Oneplust venni. Hosszabb az üzemideje, pure android van rajta ami a lehető legjobb. Szoftverben sajnos le van maradva az S8. (csak 2hétig volt lehetőségem használni, kisebb akadások előfordulhatnak, mint az előző modelleknél)

Külsőnél is a 1+ nálam a nyerő a fém hátlap miatt. Kamrában jobb az S8.

Szóval szerintem a Oneplus 5 a jobb választás. Még gyorsabban is tölt.

2017. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

megjott a frissités a1+5-höz...nahg most az a kérdés h akkormelyiket vegyem ?!


itt a video..hihetetlen mennyire jo a kamera...de jobb e igy mint az s8+...

https://www.youtube.com/watch?v=DB8ptNVJeyk

2017. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vettél? Ha nem akkor leírom mit gondolok ezt a 2t szemeltem ki én is. S8 kamerája , kijelzője jobb. S8at tudod vezeték nélkül tolteni de a világ legtorekenyebb teloja lett a sima S8 na most az S8+ ugyanolyan kb csak nehezebb.. Oneplus5 mellett döntöttem nekem kifejezetten előny volt h csak full hd a kijelzoje mert annyival jobb is az üzemidő. Egyetértek hogy mind2 nagyon jó választás nem bántam meg a döntésem de ha S8at valasztod vegyél hozzá biztosítást. A 8GB ramosat vettem kb 1.5 hete használom kiváló telefon átlag ram használatra 3,9GBot ír (saját mindenre használt teló) uh lehet h elég a 6GBos is...
2017. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
S8+-t vettem
2017. nov. 11. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!