Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik készüléken fut stabil net?

Melyik készüléken fut stabil net?

Figyelt kérdés

Olcsóbb árkategóriában melyik készüléken megy a net (wi-fi-vel)stabilan.

facebook, massenger, böngészés.

(30-40.000) között.


2017. aug. 8. 14:09
 1/8 anonim válasza:
Nem értem a kérdést... Minden egyes modern okostelefonon stabil a net!
2017. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Váltanék, a mostani windows 8.1-es. Folyton kidob, nem tudsz rajta olvasni, mert belépsz az oldalra kidob. L630 dual sim.

Nekem csak arra kell, hogy normálisan használjam a netet, nagyon sok mindennek szeretnék utánaolvasni, de a jelenlegi telóval nem tudok, mert azonnal kidob, nagyon zavaró.

2017. aug. 8. 14:14
 3/8 Wadmalac ***** válasza:

Ez szerintem vagy a használt böngésző, vagy a teló hibája (rendszer vagy hardver, frászkarika tudja).

Androidnál általánosságban nincs ilyen gond. Persze az olcsó középkategóriában azért a bugos rendszer előfordul, én óva intenélek a netről külföldről vásárolható kínai csodáktól.

Valamelyik mobilszolgáltatónál tutira európai szoftverrel ellátott készüléket kapsz, várhatóan frissítésekkel és stabilabb szervizháttérrel.

2017. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:

Én azért a helyedben adnék még egy esélyt annak a WP-nek, próbálj meg egy másik böngészőt,lehet, hogy csak az a xar.

[link]

2017. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Wadmalac köszi a segítséget!

Probáltam több platformon utána olvasni a problémának, beléptem egy windows telot használó közösségbe, és nagyon nem egyedüli a gondom. A tagok szintén hasonló gondokról irtak a topikban, és ez a gond a fullosabb telóknál is fenn áll.

A tanácsot megfogadom, teszek a böngészőváltásra egy kisérletet.

2017. aug. 8. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Hiába próbálsz másik böngészőt a Lumia 630-ban lévő 512 MB RAM ma már nagyon kevés a normális böngészéshez.Ezt vagy elfogadod vagy telefont váltasz.
2017. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves utolso a Te válaszod is. En is elgondolkoztam nyilvan a váltás lehetosegen is, de csak azt nem ertem, akik joval dragabb wp telón használják az alkalmazásokat, ott is jelentkeztek ezek a gondok.
2017. aug. 8. 20:41
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
Nem tudom, a WP hogy áll HTML5 támogatással. Lehet, hogy ott a gond.
2017. aug. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!