Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tapad rá az üvegfólia?

Miért nem tapad rá az üvegfólia?

Figyelt kérdés
Huawei P10 Lite telefonra rendeltem üvegfóliát az xprotect-től. Körbe a szélén kb 0,5 m sávban nem tapad rá az üvegfólia, minta ott már nem lett volna ragasztó a fólián.Ott még nincs lekerekítve a telefon kijelzője. Mi lehet a baj? Honnan érdemes rendelni üvegfóliát? Zavaró a kijelzőt nézve is, hiszen körbe egy csík látszik. Köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 9. 10:04
 1/9 Wadmalac ***** válasza:

Az ok, hogy ott bizony már nem sík az üveg. Még nem a feltűnő rádiusz, de már gömbölyödik.


Szerinted én mennyire járok előrébb a témában egy S8+-szal? :)

2017. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

fél méter sávban? Hát mekkora az a telefon? :D


nekem xperia xa-m van, és szintén látszik a csík,viszont az enyémnek sem ott kezdődik a lekerekítése. Viszont ez már a sokadik üvegfólia rajta, és mindegyik így viselkedik.



próbáld ki ezt, ha nem sajnálod rá a pénzt:

[link]

2017. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a folyekony kamut be ne vedd, szar az egész....
2017. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:

LG G4-emen úgy feküdt az üvegfólia, hogy csak na ,pedig mindig kínai 500 forintost rendeltem.

Most az S8+-nál feladtam, a teljes kijelzőt fedő hajlított üvegek levegősödnek, huppognak, a kerekítésre elvileg nem elérőeknek a jobb-bal pereme 1-0,5 mm-t marad levegős, a műanyag fóliát meg művészet/lutri jól feltenni.

Elviszem egy mobil szervizbe, boltba, felrakatom, drágábban, de ott legalább garanciában teszik fel, míg magamnak csak a káromkodás marad, ha nem jó.

2017. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Xprotect...ma jött meg nekem is a huawei p9 litera, tartalékba rendeltem,most ép egy media marktban vásárolt cellect van rajta, na megjött a csomag kibontom rakom hozzá a telefonhoz,persze a védö fóliát nem húztam le, csak odatettem,hogy mennyire pontos,hát annyira "pontos" hogy ha felül jó, bár ott is érdekesen van megcsinálva a fényérzékelő és a beszéd hangszórónál nincs végig a fólia,az az a felettük levő 4-5 mm-nél nincs üveg,egyszerűen ki van vágva onnan,nincs, akkor a telefon alsó részénél egy jó 3 mm-t nem takar,az oldalait sem fedi tökéletesen ott is vannak 2-3 mm eltérések. A cellect, amit 2500 ft-ért vettem az pontosabb, xpro volt 2890 ft+ szállitási költség összesen 3680 Ft 9H keményég van rá írva, a cellect volt 2500 ft szintén 9H keménység és pontosabb. Most kezdem bánni,hogy megrendeltem az xprot, legalább előtte láttam volna róla képet,most már mindegy. Egy nillkin-re lennék még kíváncsi.
2017. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most újra megnéztem az xprot,hát k..va nagy méretbeli eltérések vannak, pedig a dobozra is huawei p9 lite van írva. Nem értem...
2017. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nyilván elírtam, nem 0,5 m, hanem 0,5 cm :D

Akkor úgy látom másnak is van ilyen problémája, most nem tudom, hogy rendeljek e máshonnan, csak jó lenne tudni, hogy honnan megbízható rendelni, mert akkor onnan rendelek, így ahogy most van, csúnya a kijelző... :/

LEhet kipróbálom a mediamarkt-ból rendelhető cellect üvegfóliát én is, ha az megbízhatóbb, mint az xpro..

2017. aug. 9. 12:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem találtam neten a mediamarkt-ba fóliát, bár lehet én vagyok a béna :D
2017. aug. 9. 12:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Én személyesen vettem a media marktban, volt már rá példa,hogy a honlapon azt írták,egy termékre.hogy nem vehető át az üzletben, közben pedig ott volt. Hogy mennyire ütésálló a cellect azt nem tudom, de a kijelzőmhöz pontosabban illeszkedik, mint az xpro.
2017. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!