Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri gyakrabban olcsókategór...

Megéri gyakrabban olcsókategóriás mobiltelefont venni, vagy ritkábban drágakategóriásat?

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, mire használod. Hülye kérdés.
2017. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Az 1. telefonom egy Samsung Galaxy Ace volt, 3 hónap után elromlott, néha indított hívást, néha nem, de szenvedtem vele 1.5 évig, nem hittem el (és a szüleim se), hogy egy 60ezernél drágább teló ilyen gyorsan tönkremegy). Azóta 2 iphoneom volt, az egyik egy 4S volt, azt 3 évig hasnáltam, most van egy 6-osom, lassan 2 éve megvan, semmi baja, még 2 évig minimmum ezt szeretném használni. (nagyon szeretem az apple dolgokat, a Samsung operációs rendszere egyenesen taszít)

Ha megszokok, megszeretek egy telefont, akkor azt használni is akarom, nem akarok megválni tőle az első alkalommal, amikor megjelenik egy újabb...

2017. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz rá vigyázni, akkor inkább vegyél drágát. Ha nem töröd el a kijelzőjét, meg nem áztatod be, akkor simán megszolgálhatja az árát. Az sem mindegy, hogy az adott évjárat csúcstechnikáját kapod, nem pedig ócsított-butított vasat, amivel valszeg többet fogsz szívni (viszont ha elrontod, olcsóbb javíttatni).
2017. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Közhely, de igaz, hogy mindig az olcsó termék a drága, mert hamar használhatatlan lesz és dobhatod a kukába. A 60 ezernél olcsóbb telefonok olyan szinten hulladékok, hogy én a magam részéről a fogyasztók védelmében betiltanám a forgalmazásukat, mert egyszerűen lehúzás. És pont azok szívnak ezekkel, akiknek azt a bizonyos 25 ezret is nehéz volt összevakarni.
2017. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4. Meg kellene határozni hogy minek mennyi legyen az ára !!! ?. Mint a szocializmusban, szabott árakon lehetne adni mindent.

Egyébként az ár közel sem azonos a minőséggel. Hogy te 60 ezernél meg húznád a vonalat ,szerinted ha csak e fölött lehetne forgalmazni, ezzel pont azt érnék el hogy a 20 ezres telefont is felsrófolnák 60-ra.

Én ezt amit irtál konkrétan meg tudom cáfolni, mert másfél éve vettem az 50 ezres telót kinából és azóta tökéletesen működik. Sőt utánam már a fele rokonság is onnan hozatta és eddig még egy sem romlott el. Csak nem itthon kell venni a túl árazott készülékeket amit behoznak 25-ért és eladják 70-80 közt. A 2-300 ezres telefonok meg főleg nem érik meg az árukat.

[link]


Véleményem szerint egy ilyet pont elég venni , ezt is ellehet ejteni a betonra, vizbe is eshet, el is lophatják. Ettől kár drágábbat venni, mert 3 évig kb tudja amit tudni kell neki. Aztán meg tudjuk hogy mi lesz. De persze ha valaki 280 -ért akar venni , vegye. Úgy se lehet lebeszélni róla , mert azért menőzni valahogy csak kell.

2017. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az a jó válasz erre a kérdésre amit az 1. irt.
2017. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

"4. Meg kellene határozni hogy minek mennyi legyen az ára !!! ?. Mint a szocializmusban, szabott árakon lehetne adni mindent."


Nem ezt mondtam, ezt Te magyarázod bele.


"Egyébként az ár közel sem azonos a minőséggel. Hogy te 60 ezernél meg húznád a vonalat ,szerinted ha csak e fölött lehetne forgalmazni, ezzel pont azt érnék el hogy a 20 ezres telefont is felsrófolnák 60-ra."


Nem azt mondtam, hogy hatósági ára legyen a telefonnak, hanem azt, hogy a ma 20-25 ezerért árult, egyébként 80%-ban tökéletesen használhatatlan instabil telefonokat el kéne takarítani a piacról, mert pont azokat a fogyasztókat húzzák csőbe velük, akik nem engedhetik meg, hogy kidobják és másnap újat vesznek.


"Csak nem itthon kell venni a túl árazott készülékeket amit behoznak 25-ért és eladják 70-80 közt."


Te meg tudtad oldani, van aki nem tudja. Ő kifizet egy valag pénzt egy hulladékért, mert belesétált a "jó lesz ez nekem, nincsenek nagy igényeim, csak fészbukozni akarok rajta" című csapdába.


"A 2-300 ezres telefonok meg főleg nem érik meg az árukat."


Hogy kinek mi éri meg, az relatív. Nyilván eladósodni egy telefonért nem érdemes, de ha valaki megengedheti magának, akkor egy felső kategóriás telefon évekig megbízható társ lehet.


"Véleményem szerint egy ilyet pont elég venni , ezt is ellehet ejteni a betonra, vizbe is eshet, el is lophatják."


Ilyesmi csakugyan előfordulhat, de ne ebből induljunk ki. Ezzel az erővel hülyeség Zsigulinál jobb autóval járni, mert parkolás közben lezúzni jó az.


"Ettől kár drágábbat venni, mert 3 évig kb tudja amit tudni kell neki."


Tapasztalataim szerint az a 3 év inkább 3 hónap, de persze vannak kivételek.


"De persze ha valaki 280 -ért akar venni , vegye. Úgy se lehet lebeszélni róla , mert azért menőzni valahogy csak kell."


Nem menőzés. Én az enyémet 230-ért vettem két éve, ma is tökéletesen működik és fekete bőrtökban hordom, amin nem virít az alma logó, mert nem az a lényeg.

2017. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 éve van meg egy 50ezres lenovo telefon tökéletes nem lassul .gyerekeknek 28000ft telefonjuk van tökéletesen müködnek az egyik 1 éves lesz másik 3 hónapos.
2017. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!