Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefont vásárolnék kb...

Mobiltelefont vásárolnék kb 160-170 ezer forint értékben. Mit ajánlnátok?

Figyelt kérdés
Eddig a Samsung galaxy s7 edge-t és a oneplus 5-t néztem

2017. aug. 9. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tovább nyújtózva az S8 is kijön, de mivel alig jobb az S7 edge-nél, azzal is jól választasz. Huawei P10 esetleg. Vagy LG G6
2017. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

iPhone SE.

Samsungot akkor vegyél, ha nem baj, hogy fél év múlva egy belassult szarod lesz, ami magától újraindul és legszívesebben falhoz vágnád.

2017. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mar szamitottam az iphonosokra

Es en ugy gondolom hogy az iphone sem tudasilag sem szoftveresen nincs a toppon lehet hogy bejon valakinek az iphone de az nem en vagyok de koszi az ajanlast 👍

2017. aug. 9. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Bocs, azt nem írtad, hogy iPhone-fóbiád van. Én hasonlóan lesújtó véleménnyel vagyok az Androidról, de ezt a vitát itt tényleg ne nyissuk meg.
2017. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Hat hogyne, kedves 2!

Utoljára Galaxy Y-od volt? Érdekes, hogy a 4 éves S4-emnek sincs komolyabb baja, nem hogy egy S7-nek vagy S8-nak. Az iPhone SE meg egy öt éves dizájnnal és két éves hardverrel rendelkező telefon, ne kelljen már ecsetelnem, hogy egy S7 hogyan vágja haza mindenben. Az SE talán akkor jó, ha 4"-os telefont akarsz jó tudással.

2017. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Ajánlanék, egy jó terápiát értékrend javítási céllal;)
2017. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ONEplus 5 az nagyon jó, de nézd meg ezt hogy mit tud.

[link]

Az árához képest csúcs.

2017. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
100%

Dogee-t biztosan nem vennék, csak ha nincs rá több, mint 30 ropi. Lehet ez csak az én véleményem, de úgy gondolom, hogy kínai telefonokból OnePlus, Xiaomi, Meizu, meg Oppo nyugodt szívvel, a többi (homtom, dogee, vernee) meg akkor, ha az előbbiek nem férnek bele a keretbe, mert még mindig jobb, mint egy galaxy j3, de a tartósságával lehetnek gondok szerintem.

(Bocsi, kedves előző válaszoló, persze tisztelem a te véleményedet is, de én már ezeket nem merem nyugodtan ajánlani az Elephone után.. majd ha már kiforrott lesz, mint az előbb felsoroltak :) )


Az OnePlus egyetlen szépséghibája, hogy itthon nincs hivatalos szerviz. Szóval ha mégis probléma adódna, akkor kissé komplikáltabb a feladat. Meg nem bővíthetőa memória sem.

Az s7 összességében jó, még kb egy főverzió lesz rá, előre láthatólag.

Az LG G6 szintén jó választás. Az a telefon is el van találva.

2017. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Ezt venném.


[link]


Iphone SE 128 Gb-os.

2017. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ha S8-at kapsz ennyiért, akkor azt. Egyébként G6 vagy OP5. A SGS7 sem rossz, de az egy generációval régebbi ezeknél. A megjelenéstől és ártól függően esetleg az LG V30 is számításba vehető (lesz).
2017. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!