Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6S függetlenítése?

IPhone 6S függetlenítése?

Figyelt kérdés
Hali, érdeklődni szeretnék. Kaptam egy gyári új iPhone 6S-t de Vodafone kártyafüggő, és az én kártyámmal (DIGI) nem működik. Találtam egy GSM-et ahol függetlenítenek, de ennek mi a módja ? Mármint utánaolvastam, és van ahol azt írjak úgy szokás, hogy szétszedik és valami chipet égetnek ki, de megvallom az őszintét, ez nekem nem tetszik, félek, hogy valami baja lenne a telefonnak. Ismétlem, ajándékba kaptam, az illető sem tudta, hogy ez lesz... Normális válaszokat kérnék, köszi.

2017. aug. 9. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Menj be a Vodafone-hoz és kérdezd meg ŐK mennyiért függetlenítik ki. Ez az egyetlen hivatalos és biztos módja a függetlenítésnek.
2017. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Amint az első írta, egyetlen hivatalos mód a függetlenítésre, az a szolgáltató.

Egyébként a hazai szolgáltatók közül pont a Voda függetlenít a legolcsóbban.

2017. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a szolgáltatónál érdemes.
2017. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
viszont csak az eredeti tulajdonos kérheti a függetlenítést, azt hiszem.
2017. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :D
2017. aug. 9. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Sufnyi GSM-be semmiképp ha nagyon sokallod az összeget akkor te is függetlenítheted otthon, számtalan videó van róla youtube-on. Például az unlockpandáról, ott pár ezer forint. Kapsz egy kódot és azt kell beírni. Persze Magyarországon ez nem legális mert itthon csak a szolgáltató teheti meg.
2017. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!