Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG K4 4G telefonommal beleeste...

LG K4 4G telefonommal beleestem a vízbe, úgy, hogy a zsebemben volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem kapcsoltam ki egyből, de utána szétkaptam. bekapcsolgattam (nem lett volna jó ötlet, tudom) de utána nem raktam vissza az akkumlátort. Hajszárítót nem használtam (mert tudom hogy nem szabad). Van esély? Ma hagytam száradni, bekapcsoltam, rezeg is (mármint hogy bekapcsolt) de képernyő nem jön be. Ha a képernyőt egy kicsit be nyomom, érdekes, színes minta jelenik meg (gondolom a víz). Meddig hagyjam száradni? SIM kártyát és memóriakártyát addig gombos telefonban használom.

2017. aug. 9. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Már kuka.
2017. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj vagy két napot és aztán próbáld meg, de szerintem annyi neki ha kapcsolgattad. Óvatosan nem árt neki a hajszáritó sem.
2017. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Rakd bele egy tál rizsbe egy napig :)
2017. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem az LCD kijelzőnek annyi, de azért még várok. Előfizetéses vagyok. Azt ki cserélik? Vodafoneos vagyok
2017. aug. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!