Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj a telefonommal?

Mi lehet a baj a telefonommal?

Figyelt kérdés
Egyszer csörög ha hív valaki, egyszer nem. Ha éppen nem, akkor SMS érkezik a nem fogadott hívásról. Már próbáltam gyári beállítások visszaállítását, a SIM kártya rendesen a helyén van. Mi lehet a baj?
2017. júl. 16. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Látatlanban az is eszembe jutott, talán azért nem csörög ki, mert nincs térerőd. Ez magyarázná az SMS -t is a nem fogadott hívásról.


Van térerő, amikor nem csörög ki?

2017. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sim csere kéne
2017. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csinálj egy hard resetet, ha az se segit akkor valószínűleg a soccal lesz gond.
2017. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Térerő van. A SIM nem rég lett cserélve. Megpróbálom a hard resetet.
2017. júl. 17. 09:12
 5/6 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Nálam ugyanez van, szerintem térerő gond egyébként. A hívó félnek nem csörög ki, nekem pedig érkezik egy SMS (pár másodperces késleltetéssel), hogy nem fogadott hívásom volt XY-tól.

Csak kíváncsiságból: a szolgáltatód nem a telenor véletlenül? Mert én Vodától mentem át a telenorhoz (ugyanazzal a telefonnal, azt nem váltottam) és akkor kezdte ezt játszani.

2017. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Telenoros vagyok, de úgy néz ki megoldódott. Az én telóm dual SIM-es és átraktam a kártyát a másik nyílásba. Azóta tökéletes.
2017. júl. 18. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!