Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal...

Mit csináljak a telefonommal ha túl sokszor lett elrontva a kód és nem tudom a google fiókom jelszavát?

Figyelt kérdés
Elhagytam a telefonomat, és mikor vissza kaptam,kiírta hogy túl sok minta rajzolási próbálkozás... Na most azt kéri a telefon, hogy jentkezzek be a Google fiókommal, de nem emlékszem arra, hogy milyen fiókot használtam a telefonhoz.. Semmi ötletem sincs, hogy most mégis mit kellene tennem. Kérlek segítsetek rajtam. :(

2017. aug. 11. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? Csinálni kell factory resetet. Eltűnik minden, de legalább tudod majd használni. Írd be a telefonod típusát a google-be és írd utána, hogy factory vagy hard reset és megtalálod, hogy hogy kell ezt csinálni.
2017. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem megy akkor írd le a telefonod típusát és segítek.
2017. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Bevált a Hard Reset. Nagyon hálás vagyok a segítségedért.
2017. aug. 12. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2017. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is bejött. Köszönöm szépen.
2022. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!