Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 szinkronizálása...

Iphone 5 szinkronizálása Google fiókkal játékhoz, hogy lehet?

Figyelt kérdés
Van egy játék amin jól állok, de androidos telefonon kezdtem google fiókkal kell játszani és az az accontom "azonosítoja". Na most IOS oprendszeres telóm van és a játékban ( Lords Mobile) nem tudok Google Fiókot tallozni csak AppleID fiókot. Van megoldás?

2017. aug. 13. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az alkalmazás élnek kínál platformok közötti fiók kapcsolast öl Facebook segítségével, akkor nincs megoldás.
2017. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Facebook fiokkal sikerült
2017. aug. 16. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Visszaolvastam, csoda, hogy sikerült kibogozni, mit akartam írni. A nyamvadt auto-correct jellemzően elcseszi egy-két szavamat de általában nem lesz kvázi érthetetlen a mondat... Hát most az lett :D Azért jó, hogy sikerült.
2017. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!