Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kihúztam a telefont android...

Dominik02 kérdése:

Kihúztam a telefont android frissítés közben, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Tehát a telefonomra végre kijött az új android, el is kezdtem rárakni majd a vége felé nem csinált semmit, mintha lefagyott volna, majd kihúztam és azóta is csak írja, hogy letöltés és le van fagyva, nem lehet kikapcsolni.Tudom, hogy egy barom vagyok, mert nem lehet ilyenkor kihúzni! Szerintetek mit lehetne csinálni?
2017. aug. 13. 21:51
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:

ezt nézd átt:

[link]

2017. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Telefon típusa?


Nem kell aggódni, az end-user flashelés hülyebiztos,

simán javítható.

2017. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit húztál ki???


Gépről frissítetted és közben csatlakoztattad le az USB kábelt?

2017. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A telefonom Samsung Galaxy A7 2017.Igen gépről frissítettem és kihúztam.
2017. aug. 14. 08:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Már nem működik semmi rajta, csak amikor megnyomom a bekapcs gombot akkor azt írja, hogy ,,Hiba történt a frissítés közben, használd a biztonsági visszaállítás funkciót a Smart Switch-ben
2017. aug. 14. 08:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszont ha bemegyek a Smart Switch-be utána bedugom a telefont és azt írja, hogy nem támogatott eszköz, viszont van fent a jobb felső sarkában egy ,,több" gomb arra rányomok és ott elméletileg vissza lehetne állítani de kér valami biztonsági kódot
2017. aug. 14. 08:59
 7/8 anonim ***** válasza:

ezt úgy hivják hogy "sufnituning". Minek fogsz hozzá ha gőzöd sincs hozzá?

Az én telefonomon 5.1 van és amig ez telefon lesz nem nyúlok hozzá, mert ezzel tökéletes. Minden működik , nem fagy le , nem állt még meg egyszer sem.

2017. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ilyen van, akkor a legolcsóbban a szoftverfrissítéseket vagy hibajavításokat a 220voltnál csinálják meg a legolcsóbban.

Bp. 13. Szegedi út.

2017. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!