Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 wifi nem megy?

Iphone 6 wifi nem megy?

Figyelt kérdés
Vettünk használtan egy iphone 6-ot. Amennyire a lehetosegek adottak voltak megnéztük wifit akkor jelezte. Miután haza ertünk a telefon fagyott le ha be léptem a beállításokba vagy a safariba ha ujra inditottam akkor ment egy idejig de megint lefagyott. A wifi működött de utanna kiszűrkűlt vagy hogy nevezik ha ujra inditottam megint ment egy idejig. Csinaltam egy visszaállítast beallitasok és adatok törlésével. A lefagyás megszünt de a wifi egyáltalán nem megy már. Tudok e ithon vele valmit csinálni hogy megjavuljon vagy vigyem szervízbe és ott tudnak e vele valamit csinálni?

2017. aug. 13. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt szervizbe vinnéd:

-Töltsd le az iTunest a gépedre (Macen alapból van, Windowsra itt: [link] ). Telepítsd.

-Csatlakoztasd a telód a gépedhez, és az iTunes-ban menj rá a kis telefon ikonra ami megjelenik.

-Töltsd le ezt: appldnld.apple.com/ios10.3.3/091-23441-20170719-CA9B0570-6977-11E7-95CC-3F9100BA0AE3/iPhone_4.7_10.3.3_14G60_Restore.ipsw

-Ha letöltött: Shift gomb nyomva tartása közben kattints a restore gombra, válaszd ki ezt a fájlt, amit most letöltöttél. (Macen vagy cmd+klikk, vagy alt+klikk, a lényeg hogy adja ki az ablakot amiben fájlt választasz)


Innentől megy a folyamat. Ezzel tutira tiszta iOS-t kapsz, ha úgy sem jó a telefon, mehet szervizbe.

2017. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


-- ez a kattintható link a fájlhoz. (első vagyok)

2017. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi még annyit segítenél, hogy hol találom a kis telefon ikont és a restort?
2017. aug. 14. 08:28
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Wifi chip hiba. Nem te vagy az első. Csere.
2017. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!