Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 45 000...

Milyen telefont vegyek 45 000 - 55 000 max 60 000 Forintért?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretném meglepni magam egyel, mert a mostani már fagyogat. Hallottam, hogy a Xiaomi egy felkapott márka lett az elmúlt évben, az ő gyártmányaik mennyire megbízhatóak? Pl.: milyen képeket csinál, ennyi pénzért milyen telefont adnak? Milyen kézben fogni? (Anyaghasználat) A Huawei P10 Lite ára karácsonyra le fog mennyi 60 000 Forintra? Most a legolcsóbb helyen is 75 000. A Xiaomi termékeiből írnátok párat ami ilyen árban van? Válaszokat köszönöm!

2017. aug. 14. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Jót nézel, ugyanis pont ezt akartam ajánlani, a Xiaomi Redmi Note 4X (32 GB) szerintem a legjobb telefon ebben az árfekvésben! Viszont ha addigra lejjebb megy a P10 Lite ára, akkor mindenképp jobb választás lenne, bár én nem jósolok alig fél év alatt minimum 15 ezer Ft árcsökkenést! :/
2017. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még egy fontos dolog: A Xiaomi eszközei kapnak rendszerfrissítéseket?
2017. aug. 14. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Én ezt ajánlom, nagyon jó telefon.

https://www.youtube.com/watch?v=bwAB-byA6nk

[link]

2017. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Specifikációk alapján jónak tűnik, de én nem bízok az ennyire noname márkákban, köszönöm.
2017. aug. 14. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon tévedsz , nem noname, csak legfeljebb te nem ismered.
2017. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te tévedsz! Xiaomi, Meizu, Vernee, HomTom - ezek a kevésbé ismert márkák, az Oukitel noname!
2017. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 4 megfelelő választás!
2017. aug. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Xiaomi Redmi Note 4 a legjobb telefon ennyi pénzért amit találtam, erre fogom elköltni a spórolt pénzem, az Árukeresőn írt vélemények és a tesztek alapján nem lehet egy rossz vétel :D Kösz a segítséget!
2017. aug. 15. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!