Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb? Huawei,...

Melyik telefon a jobb? Huawei, Samsung, Sony?

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebből a háromból szerintem Samsung.


Sony kissé le van maradva, most a Samsung szerintem jobb is mint a Sony.


De a top1 az apple szerintem, ios miatt.

2017. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"iOS miatt" - hát igen, ez nem érv, mert kinek mi, én például inkább az Androidot favorizálom! :D


Viszont valóban tény, hogy a Sony le van maradva, kb. az utóbbi 3-4 évben nem tud olyan jó telefonokat csinálni, mint előtte (túlmelegedésre hajlamos hardver, instabil szoftver, pixeles kamera - manapság általánosságban jellemzőek a márkára!)


Tapasztalatból mondom, hogy a Huawei nagyon jó, de szerintem egy Samsunggal sem járnál rosszul, szóval hogy jobban képben legyünk, márkák helyett inkább konkrét típusokat kellene összehasonlítani!

2017. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha fontos neked, hogy olcsóbb legyen ugyanazzal a tudás szinttel, akkor a Huawei nagyon jó.

Pénz neked nem számít akkor Samsung.

(Egyébként én most Xiaomit vettem, de még sokat nem használtam, de árban nagyon jó és sokan dicsérték...)

2017. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!