Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonokat ajánlanátok...

Milyen telefonokat ajánlanátok maximum 80ezer forintért?

Figyelt kérdés

Samsungokat nézegettem, főleg a J7 2017-es verziót, de sokan mondják, hogy túlárazott. Milyen hasonló hardverrel megáldott telefonok lennének a piacon esetleg olcsóbban (vagy esetleg jobbak, még ha hasonló árban is vannak a J7-essel)?

Márka mindegy, úgyis húsz helyen nézek utána mielőtt döntök.

Az 5.5 inch minimum fontos lenne, nagyok az ujjaim, kényelmesebb lenne kezelni.


2017. aug. 14. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Xiaomi redmi note 4x ?!

5,5 inch-es ez is.


az előlapi kamerája csak 5 mp-es de a hátsó az 13mp.


4100Milliamperes A telefonon miui felülete fut 6.0 android van rajta (majd frissithető 7.0 ra is valahol olvastam már).


[link]


A linket nézd meg.


A telefon Xiaomi Redmi Note 4X 32GB

az 47 000Ft-tól 54 000Ft-ig van.



Boldog tulajdonosa vagyok Xiaomi redmi note 3 special edition 32gb/3gb rammal hátsó 16mp kamera, első 5 mp-es.(54 000 től 65 000 ig)Ez után is nézhetsz.

Redmi note 3 ról lenne kérdésed akkor csak írj.

Jól néz utána!!!

2017. aug. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Éppen ezt nézegettem egész este, szinte csak pozitív véleményeket találtam róla, a teszteken is jónak láttam, szóval valószínűleg ez lesz az, köszönöm :)
2017. aug. 15. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!