Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S8 levendula...

A Samsung Galaxy S8 levendula színe mennyire "nőies"?

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy S8 vásárlásán, viszont a színben nem tudok dönteni. Az orchid grey (Telenornál levendula) színű tetszik, azonban nem tudom hogy mennyire tűnik lilának a telefon élőben. Férfi vagyok, a fekete szín is tetszik, viszont szeretnék valami mást, eddig az összes telefonom fekete volt. Élőben még nem láttam csak a feketét. Ha valaki már látott/birtokol egy ilyen színű telefont szívesen meghallgatnám mit gondol róla.

2017. aug. 14. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tokot raksz rá akkor úgysem látszik.

Egy 250 ezres készüléknél azért már nem mindegy hogy leejtéskor ripityára megy vagy sem.

2017. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tokot mindenképp veszek rá, csak átlátszóban gondolkodtam. Viszont igaz, ha nem találom jónak a színt, akkor tudok rá egy színes tokot venni.
2017. aug. 15. 07:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ez érdekel engem is. A szürke nagyon nem jön be, a fekete meg olyan átlagos. Nekem nagyon bejön a levendula, ha eljutok odáig, szerintem azt fogom venni. Ismerőseim szerint sem nőies.

Szegény S4-emet már le kellene váltani, leginkább az akksija nem bírja.

2017. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[UPDATE]

Már tegnap óta nyúzom a telefont. A színe nagyon tezszik, egyedi, de nem hivalkodó. Teljesen vállalható férfiaknak is, nagyon eltalálták ezt a színt, sötétebb fényviszonyok közt inkább szürkés,de világosban sem tűnik lilának.

2017. aug. 23. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!