Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvigyem emiatt szervizbe,...

Elvigyem emiatt szervizbe, vagy ez normális? (Iphone 7)

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy pár hónapos iphone 7-et, ma tapasztaltam,hogy elég könnyen felmelegszik és olyankor gyorsabban is merül (pl. snapchat használat közben a processzor helyén egyből érezni a melegedést). Emiatt érdemes lenne elvinni szervizbe?(még több,mint fél évig garanciális) Vagy ebben a melegebb időben ez normális dolog,hogy ilyen könnyen melegszik? ELőtte iphone4S-em volt, az is melegedett néha,de nem remélik,hogy ilyen gyorsan.


Ja még valami..még sose volt ilyennel dolgom, lehet hülye kérdés..Ugyebár "használtan" vettem,a gari papírt,számlát,szerződést,stb megkaptam,adás-vételit írtunk, így is elfogadják majd,ha esetleg el kell vinnem szervizbe, nem gond hogy nem az a személy viszi akinek a nevén van a garancia-papír?


2017. aug. 16. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a programtól függ, mennyire van megírva jól, és mennyire

terheli a procit. Akár egy weboldallal is meg lehet oldani,

hogy tojást lehessen sütni a telón. Ez nem garanciális hiba.


Nem lesz gondod, ha nem a te neveden van, a számla, garan-

ciajegy (van, hogy még ezt sem kérik), és az adásvételi a

lényeg.

2017. aug. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1, nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2017. aug. 20. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!