Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtett jelszó, hogy...

Elfelejtett jelszó, hogy tudnék belépni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még nagyon régen volt egy Sony Xperia Tipo telefonom, amit anno levédettem kóddal, de én okos nem tudom... Nem érdekelne igazából, viszont vannak benne fontos jegyzeteim és képeim, amik kellenének, ezáltal a Reset se valami jó ötlet... Nem tudom már mit tegyek. Segítsetek, hogyan tudnék belépni?

2017. aug. 19. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogyan. a jelszó azért van, hogy ne lehessen, mi értelme lenne, ha simán meg lehetne kerülni.
2017. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számítógépre nem tudod rácsatlakoztatni, és átmásolni az adatokat?
2017. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: Próbáltam, de akkor is annyi, hogy felvillan a jelszó, amit be kell irni, és csak utána csatlakozik...

Franc essen bele. Az előző jelszavát tudom, de ezt elfelejtettem. Túl rég volt már..

2017. aug. 19. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Így rám és x összegért segítek. üdv
2017. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!