Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó választás...

Qvata200 kérdése:

Szerintetek jó választás lenne a Xiaomi redmi note 4x telefon?

Figyelt kérdés
Tesztekből, meg értékelésekből jónak tűnik, csak félek, hogy hamar tönkre fog menni. Ha valakinek van ilyen vagy mas Xiaomi telefonja, kerlek irjatok le tapasztalataitokat. Előre is köszönöm.

2017. aug. 19. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó választás.
2017. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elektronikáról van szó, szóval bármi bármikor tönkremehet, de ettől függetlenül nem kell félni. A Xiaomi nem véletlenül egyre ismertebb már itt, Magyarországon is. Töredékáron gyártanak minőséget.


Egy ideje már nekem is Xiaomi telefonom van, én is kicsit aggódtam, hogy nehogy átverjenek, mert minden túl szépnek hangzott, hogy igaz legyen, de én abszolút nem csalódtam. Ha a Note 3-am elromlana mondjuk 1-2 év múlva, akkor simán vennék még egy Xiaomit, nagyon megszerettem a márkát.

2017. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem redmi note 3 van miui felülete is tetszik nekem és a nagy akksi is ami elég sokáig kibírja 4100 mAh-s.
2017. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
igen az egyik ismerősömnek is az van és még a legerősbb játékot a gta san andreas t is fullon viszi de midenképp 32 gb vagy az felettit vegyél mert nekem 16gb asus zenfone 2 laserem van és annak mindig tele a tárhelye
2017. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó telefon az ha kevesebb pénzed van.


Sok helyen árulják ami komoly áruház, annyira rossz nem lehet.

2017. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat :) Akkor ezt fogom választani.
2017. aug. 19. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb. 1,5 hónapja használom. Eddig nincs vele semmi gond. Az akkuja nagyon sokat bír. 3/32 GB legalább kell. eustock-on vettük, ott volt a legolcsóbb.
2017. aug. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!