Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még megjavíttatni az...

Megéri még megjavíttatni az iphone 5s-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már lassan 3 éve egy iphone 5s-m van 16gb. Tök jól elvagyok vele, viszont már korábban cseréltetnem kellett dock csatlakozót, mert nem érzékelte a kábelt és nem tudtam tölteni.

Nem tudom, lehet én vagyok a hibás, de most megint előjött a probléma és habár még most kevés játékkal el tudom érni hogy töltse, félek hogy egyre rosszabb lesz mint legutóbb. Másik hogy az akkumlátor is eléggé gatya, akár 30%on aztmondja hogy vége, és nagyon gyorsan merül.

Néztem az árakat, és ha a két említett dolgot kicseréltetném az durván 20 ezerbe kerülne. Viszont nem tudom hogy megéri e még áldozni a telefonra? Nincsenek nagy igényeim, szóval megelégednék jelenleg egy olcsóbb de korrekt androidos "budget" telefonnal is. Szerintetek megéri még javíttatni? Vagy próbáljam eladni amíg még nem megy le teljesen az ára, és ahhoz hozzátennék kicsit tudnék venni korrekt budget telefont? Nem vagyok képben hogy vannak e normális ajánlatok alacsony árkategóriás androidokban.


Köszi előre is!



2017. aug. 20. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem eri meg, ha mar 30%on is kepes beadni magat, akkor annak a telefonnak lassan vege lesz. Rakd el a szekrenybe es nezegess uj telefonokat
2017. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!