Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg melyik telefont éri...

Jelenleg melyik telefont éri meg a legjobban venni?

Figyelt kérdés
Használtan gondolkodom Iphone 6-on. De akkor már gondolom érdemesebb lenne gyűjteni még és inkább 6s-t vásárolni. Az kapható 90-100 környékén. Ilyen árban van jobb telefon ennél ami azért pár évig használható?

2017. aug. 21. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ennyiért Moto Z-t vagy Honor 8-t vennék inkább.

Ha meg van egy kis plusz pénz akkor meg egyértelműen a HTC 10 a legjobb választás.

Én szvsz. ezek venném, iPhone-ban én 100K körül nem gondolkodnék.

2017. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Használtan ne vegyél iPhonet, főleg ne hatost. Már eléggé régi és nem éri meg. Iphoneból minimum már 6/5se-t kell venni, ha hosszútávra tervezel.

Androidosokat nem ismerem, de fogadni merek, hogy bőven van jobb ebben az árkategóriában és nem használtan.

2017. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

moto z-ről most hallottam először, utána is néztem. Nem igazán van használtan 120 alatt. Egyébként nem fogott meg a telefon. Honor 8 mondjuk nem rossz.

Újonnan nagyon drágák ezek a telefonok. Ezért gondolkodom használt telefonban. És ezért is gondolkodtam az Iphone-ban. Valljuk be az Iphone 2 év használat után is telefon hála a jó rendszernek. Ha egy 6s-t megvennék 90-ért szerintem 3 évig még tudnám probléma nélkül használni. Egy androidnál már esélyes h feljönnek az ez leállt az leállt, lefagyott problémák. És attól félek h megveszek egy Honort egy ideig király aztán bukkannak fel a problémák. De javítsatok ki ha tévedek.

2017. aug. 21. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Androiddal sincs baj, legalábbis nálam már több mint egy éves a Nexus 5X(megjelenésétől számítva 2, power user vagyok szóval van hogy napokat nyomkodom és renget app van fent)és semmi fagyás vagy lagg.

De ez igaz ma már a legtöbb középkategóriás telefonra is, a Honor 8 meg tavalyi flagship szóval bátran ajánlom.

IPhone-ból meg valóban a 6S a minimum, bár én a Honor 8-t annál jobbnak tartom.

2017. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na most elgondolkodtam h melyik lenne a jobb választás. :/
2017. aug. 22. 14:09
 6/6 A kérdező kommentje:
elbizonytalanodtam *
2017. aug. 22. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!