Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Google miért zsarolja a...

A Google miért zsarolja a felhasználókat, miért kényszerítenek mindenkit frissitésre?

Figyelt kérdés

Van egy tabletem annyira 2016os évvégi tablet, szóval egyáltalán nem régi, most jött ez a hülye új rendszer frissítés amit nem is lehet kikapcsolni szinte, amíg nem frissitem állandóan jelez, felugrik teljes képernyőre hogy mikor telepítem, nincs olyan választás hogy ne figyelmeztessen többet. Illetve hogy nem akarom. De ha nem frissitem állandóan ott jelzi fönt kis ikonnal. Volt olyan is, miközbe ki vannak kapcsolva az automatikus frissitések, volt hogy azt látom magától kezdett el le töltögetni. Most komolyan.. a fejlesztők szórakoznak vagy ennyire hülyének nézik a felhasználót? Miért kell kényszeríteni.. ja és ráadásul szépen zsarolnak hogy ja ha nem frissited akkor nem biztos hogy tudsz használni alkalmazásokat..

Mi értelme annak hogy egy készülékhez félévente készítenek frissitést? Miért nem jó az ami van és amivel hibátlanul müködik? Ugyanez tvnél, még menü sincs hol kilehetne kapcsolni, minden youtube megnyitásakor alsó sávba feljön hogy megjelent új frissítés, indítom e vagy bezárom, vagy nem. Az sem elég egyértelmű ha valamire rámegy az ember és aztmondja Nem? Miért jelenik meg legközelebb is?

Így lehet a legjobban egy eszközt elpusztitani, ami önmagába fizikailag hibátlan, de ezzel az új rendszerrel lelassúl és használhatattlan lesz. Mi értelme ennek

Megkérdezném a googlet vagy akik csinálják hogy milyen, hány 100 ezres milliós telefont vegyen az ember ha azt akarja hogy 5 év múlva is használható legyen? Egyáltalán hova vezet ez a sok frissítés? Szerintem egy beteg ember elméjére utal aki ezt kitalálta, hozzá nem értők csinálják az egészet, meg keserítve a felhasználó emberek millióit


2017. aug. 22. 09:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én telómra már rég nincs rendszerfrissítés vagy javítás. De google -ék mai napig arcomba tolnák a saját vackuk frissítéseit amire q-rvára nincs szükségem, de a telót úgy belassítaná, hogy használni sem tudnám.


Megoldás:

Play áruház tíltása, appok letöltését pedig sima böngészővel meg tudom oldani. Így gugliék agyba-szó frissítései nem érintenek, de amit akarok frissíthetek.

És persze van vírusírtóm és megnézem, mit/honnan telepítek.


Korábban a play áruház (beállítás ellenére) kérdés nélkűl frissítette magát és a play szolgáltatásokat is. Utóbbira nincs szükségem és csak lehúzza a telót. Azzóta az áruházra sincs szükségem, hogy találtam egy jó és megbízható oldalt, ahonnan letölthetem az appokat (akár korábbi verziót is, ha akarok).

2017. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!