Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone7, nehez megszokni hogy...

Iphone7, nehez megszokni hogy nincs jack? Miben hatrany, miben előny?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

nekem mondjuk nincs 7-esem de volt több iphone-om, és szerintem jó hogy nem is tettek rá komolyan mondom.


Egyrészt lehet kapni már bluetooth-os fejhallgatókat, és azokkal lehet zenét hallgatni.


Mondjuk egyszer biztos lesz 7-esem, ha olcsóbb lesz, de szerintem okos döntés volt hogy nem is raktak rá olyan csatlakozót.


Ez olyan mint hogy én notebook gyártó lennék már nem is tennék semmilyen notebook-ba optikai drive-ot. Minek.

2017. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Captain Logic ***** válasza:
50%
#1 A jack még nem tart ott, mint a CD/DVD. Még rengetegen használnak vezetékes fül/fejhallgatót, ráadásul sokszor előnyösebb is. Egyébként biztos meg lehet szokni.
2017. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
A dobozában van egy kábel (úgy tudom, adnak hozzá vásárláskor, illetve netről is lehet rendelni), Lightning-Jack átalakító, szóval megoldható, kiváltható ilyen módon a Jack dugó.
2017. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
nekem csak annyi volt a gondom idáig, hogy 2 autóban is használom aux kábellel, és kénytelen voltam mégegy átalakítót venni hozzá...nekem mondjuk 7 plus van, így a zenehallgatás/töltés dilemma is elég ritkán jön elő, általában mindig előre tervezem, hogy legyen feltöltve, ha hosszabb útra megyek, de van, amikor megoldhatatlan, például ha külföldre megyek, és muszáj navigációt használnom, akkor ez az akksi sem tart örökké, és van, mikor le kell mondanom a zenéről, hogy felrakjam tölteni.
2017. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok nagy fulhallgato hasznalo, szoval engem nem zavart.

Hatranya, hogy nem tudsz tolteni es fulhallgatot hasznalni egyszerre, de ez egy bluetoothos fulessel siman megoldhato

2017. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem zavar, Airpods-ot használok
2017. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Töltés és fülhallgató együttes kivitelezése nem tud működni, de lehet van osztó erre a célra külön.
2017. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!