Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Más is utálja a Huawei telefon...

Más is utálja a Huawei telefonokat?

Figyelt kérdés

Nekem most a Huawei P9 Lite 2017 van. Tesóm beszélt rá a Huaweire, mert neki is az van milyen szuped. Magenta 1 díjcsomaghoz adtàk kedvezményesen, tényleg nem volt drága. Viszont lefagy állandóan, a kamerája pocsék. Egyszer leesett betört a hátlapja, szétvált a kijelző... Tudom használni, tokban nem is látszik, biztosítás is van rá.

Mire fel ez egy ilyen jó márka? Nem vagyok Iphone párti, de a 4 éves iPadem tökéletes, sohasem fagyott le, semmi.

Ezen meg a Facebook alkalmazást nem tudom használni.


2017. aug. 29. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

P9 Lite...

Oké, hogy ezévi modelljük, de azért álljon meg a menet - Lite verzió!!! Ez nem a zászlóshajójuk, nem a sima P sorozat, vagy a Mate, mert az a zászlóshajójuk, mint a Samsungnál a S, vagy a Note széria.

iPhone-való való összehasonlítás, ezért sem állja meg a helyét, mert ők csak csúcsmodelleket dobnak piacra... Talán az SE a kivétel ebben.

Nekem Honor 8-am van, Huawei almárkája és az nagyon jó. Ezt választottam, a Lite verziók helyett és nem bántam meg.

2017. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Igen a Huawei elég gagyi, nem javaslom senkinek
2017. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
én se javaslom senkinek. Samsunggal vagy sonyal jársz jobban. cseréld le s7re mondjuk.
2017. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

A földhözvagdosott, szétesett és a biztosítás ellenére meg nem javított készülékek tényleg ennyire gázosak.

bármilyen márka.

2017. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy azért lassú és nem működik a Facebook, mert betört a hátlapja.
2017. aug. 29. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
ilxen a huawei el kell fogadni. mint irtam csereld le
2017. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
TopDávid néven itt a Samsungfan... :)
2017. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"TopDávid néven itt a Samsungfan... :)"


TAPASZTALT Samsungfan. Galaxy S5öm van 3éve azóta se panaszkodom, pedig játszom vele meg zenét hallgatok meg napi 8órát nyomom. Több évig fogom még használni.


(Mielott lepontozol most szolok h akkor mas fan vagy es feltekeny lettel samsungra.. c: )

2017. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!