Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Z3 compact probléma!?

Z3 compact probléma!?

Figyelt kérdés
Az USB csatlakozónál ugye van egy műanyag ajtó. S ez csak pár hónapig bírja, mivel egy idő után lötyög s később már be sem kattan a helyére. Egyszer már cseréltem, ez a kis lo*asz 2-3000 Ft volt kB de már megint nem illeszkedik rendesen s lötyög, ami nagyon zavar. Most lesz 2 éves a telefon de már nagyon durván laggol,pedig nincs túlhajtva sem telerakva minden hülyeséggel. van valakinek hasonló problémája ezzel a telefonnal?
2017. aug. 31. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Mágneses töltöt használok /Ebay 800Ft/. A 2-év alatt talán 5 ször nyitottam ki.
2017. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, bocs nem laggol.
2017. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én mágneses dokkolót vettem hozzá 3-4 ezer Ft volt. Jó ideig használtam utána pedig valami oknál fogva nem reagál a mágneses töltésre... :/
2017. aug. 31. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán mert koszos lett az érintkező? Illik megtakarítani

időnként :)


Attól függ, hogy mennyire sok adatot raktál rá. Telefon

memóriájának is van egy korlátja, hogy adott cella hány-

szor írható. Ha minden nap mást másolsz rá, már tele le-

het hibás részekkel, amik lassítják a rendszert.

2017. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megtisztítottam, de a probléma még mindig fenn áll!
2017. szept. 2. 22:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a " segítséget "
2017. szept. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!