Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem és miért?

Melyiket vegyem és miért?

Figyelt kérdés

Lg g5 vagy g5se

Honor 8



2017. aug. 31. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Lg g5
2017. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
LG G5 képességekben a legjobb. A Honor 8 csak az anyaghasználatban és az összeszerelés minőségében jobb.
2017. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a honor 8-ra voksolnék. Bár az lg processzorának gyártási technológiája 14nm még ez a honornak 16nm, de 8 magos és magasabb órajelen ketyeg meg ez saját, huawei fejlesztésű processzor, a 950 kirin. Valószínűleg az lg processzora energiatakarékosabb az alacsonyabb gyártási technológia miatt, de a honor akksija cserébe combosabb, 3000mAh li-pol. Az Lg annyiban jó, hogy nagyobb a képernyő felbontása, 2560x1440. Kicsit nagyobb, mint FullHD, de nem 4k. A honor felbontása meg 1920x1080, ez már csak FullHD. Részletes leírást a kamerákról nem nagyon találtam a hivatalos oldalakon, csak annyit, hogy hány MP-es szóval nem tudom melyik kamerája lehet jobb. Ami viszont a honor mellett szól az a dizájn még. Szebb, elegánsabb. A dual kamera kinézete is egyszerű, nem egy bumszli mint az lg-n. Közben ránéztem más oldalon. Szerintem a honor kamerája jobb, szebb képeket készít, kicsit teltebb színeket ad vissza.
2017. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az sem mellékes, hogy a 2 árban össze nem hasonlítható. Közel 100 000Ft a honor 8 javára. Őszintén, én gondolkodás nélkül venném meg a honor 8-at, annyit nyújt az is mint a g5. A moduláris felépítése miatt lehet még vonzó ajánlat a g5, de nem egy elterjedt dolog ez. Nem nagyon kihasznált funkció ez így nem beszélve arról, hogy a külön modulokért is ki kell adni a pénzt azon felül a 180 000Ft-on felül amit már a telóért kipengettél.
2017. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lehel14 válasza:
szerintem vegyél egy Samsung Galaxy J5 2016.
2017. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahh, idők kérdése (pár hónap) és már akadozna az a telefon. Sőt, sokan nem is tartják karban megfelelően a telefonjukat ami egy ilyen felszereltségű telónál, mint a j5 eléggé fontos volna. Nem jó, főleg, hogy ezerszer jobb telók közül válogatna a kérdező.
2017. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A G5 kamera képességekben az iPhone 7 szintjén van, egyértelműen jobb, mint a Honor 8. Viszont ha az árakat is nézzük, a Honor sokkal jobban megéri. Külsőre is megnyerőbb.
2017. szept. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Nekem a honor kamerája jobban tetszett annyiban, hogy kicsit színesebb képeket csinál, legalábbis nekem úgy tűnt mikor össze hasonlítottam a 2 kamerájának képeit.
2017. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Honor 8 Premiumom van (64GB)

Maximálisan minden téren elégedett vagyok vele,gyors,nem fagy,gyorsan lehet tölteni,nem szaggatnak a játékok, kamerája is frankó

2017. szept. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!