Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Xiaomi telefon külső...

Egy Xiaomi telefon külső tekintetében van olyan szinten mint pl. egy Sony vagy Samsung?

Figyelt kérdés

Az anyaghasználat érdekelne, hogy "komoly" telefon benyomását kelti, sajnos voltam egy áruházban tegnap és nem volt kitéve demo példány.


Vizsont láttam régebben egy Huawei-t és annyira nem győzőtt meg.


Érdekelne hogy a Xiaomi mennyire jó ebben az értelemben.


2017. szept. 2. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik Xiaomi.
2017. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Xiaomi modelek "prémium minőséget" keltenek. Xiaomi főleg 90ezer forint alatt jó a többi telefonhoz képest.

Melyik árkategóriában lévőkre gondoltál?

2017. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Na jó köszi, igaz tegnap kiírtam már egy kérdést ezügyben.


Tehát kezembe veszek egy Samsung A3-ast vagy A5-öst, premium kategória, az anyaghasználat, illesztések, nincs hiba.


De emlékszem kezembe vettem egy régebbi Huawei-t pár éve és nem volt olyan premium minőség mint egy Sasmung vagy apple.


Amit én kinéztem az a Xiaomi 4A ill 4X.


Sajnos tegnap szerettem volna kezembe venni egy 4X-et de nem volt demo példány.


Érdekelne ezek az olcsóbb Xiaomik mennyire jó minőségűek, tehát nincs e olyan hogy leesik a hátlap stb.

2017. szept. 2. 11:56
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha leejted akkor a hátulja leeshet és a képernyő pokhálósra tőrhet.

De ha nem dobálod akkor nem esik szét a telefon darabokra.Nem is eshet le a hátlap mivel nem kivehető aksija van.

Mivel ezt is emberek készítik lehetnek rajta kűlsőségi hibák.

Ezért szoktam főleg boltban vásárolni.

Ott kihozzák kiszedi a dobozból és megnézi aztán oda adja neked és mondod hogy jó lesz.

Ez a edigitalban szomott lenni.

Honnét rendelnéd?

2017. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szomot -> szokott*
2017. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

most nem arra gondoltam hogy leejteném mert vigyázok a telefonjaimra, arra gondoltam hogy pl. az ember kézbe vesz egy ilyen fajta beépített aksis telefont, pl. a Samsung A3 vagy A5-öst, komoly telefon benyomását kelti, premium anyaghasználat, jók az illesztések, stb.


Arra lennék kiváncsi egy Xiaomi is ilyen szint e.


Mert ha "gagyibb" akkor vennék egy olcsóbb Samsung-ot, mert azok jók.


Most egy Lenovo-m van és nem éri el az apple vagy Samsung vagy Sony szintjét. Egész egyszerűen gyengébb.

2017. szept. 2. 14:02
 7/14 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén nekem másodlagos hogy a szoftver mennyire gyors, ne legyen lassú azért, de fontosabb a külső és az anyaghasználat.
2017. szept. 2. 14:03
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem a xiaomiból redmi note 3 vettem meg.


Redmi 4A:

Neked tetszik vagy nem az a két vonal a hátulján?

[link]

A Redmi 4-széria belépőmodellje igazán szerény anyaghasználattal kapta meg ugyanazt a formavilágot, amit az előző generációban kicsivel több igényességgel, viszont százalékosan nézve jóval drágábban kínáltak. Komikus, hogy a teljes egészében műanyag hátlapot úgy osztották fel, mintha antennakivezetéseket kellett volna rá csinálni, ráadásul az egészet egy darabból fröccsöntötték, hogy még feltűnőbb legyen a csalás. Aki a tökéletesen megmunkált apró részletekben látja egy telefon szépségét, az ne a Redmi 4A-val próbálkozzon: összességében szép a forma, csak jól áll neki a távolság.

A Redmi 4x nek még jobb az anyaghasználata.

2017. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az olcsóbb Samsungok jók? Ez viccnek is rossz.

A 4X-nek tudtommal fém hátlapja van, tehát prémium érzést kelt.

Amúgy ebayen kb 3 dollárért lehet venni prémium tokokat/hátlapokat.

Nekem Redmi Note 2-őm volt (egy hete Note 4) levehető hátlapos, az alap hátlap egy olcsó műanyag darab volt, párszáz forintért volt hozzá üveg.

2017. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Az olcsóbb Samsungok jók? Ez viccnek is rossz. "


Ami a kezembe volt az egy Samsung A300-as. Tehát első generációs A3-as, és szerintem az premium, bár ok. ezen lehet vitatkozni, inkább azt mondom az egy jobb minőség.


De akkor ezek szerint egy Xiaomi 4X is van olyan minőség.


Neked a note 4 az beépített aksis?

2017. szept. 2. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!