Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Xiaomi telefon külső...

Egy Xiaomi telefon külső tekintetében van olyan szinten mint pl. egy Sony vagy Samsung?

Figyelt kérdés

Az anyaghasználat érdekelne, hogy "komoly" telefon benyomását kelti, sajnos voltam egy áruházban tegnap és nem volt kitéve demo példány.


Vizsont láttam régebben egy Huawei-t és annyira nem győzőtt meg.


Érdekelne hogy a Xiaomi mennyire jó ebben az értelemben.


2017. szept. 2. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Xiaomi telefonok közűl az összes nem kivehető akksis, de ügye lehet a hátlapot cserélni vagy esetleg tokot venni.
2017. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A Note 4 nem kivehető akksis.

De nem nagyon kapni már kivehető akksis telefont.

2017. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

" hátlapot cserélni "


de úgy érted szervizben nem?


Én inkább olyan telefont szeretnék ami "egyben van", tehát ne is lehessen szétszedni pattintással.


Mint egy apple ipad-nél, hogy szét lehet szedni de szervizben.


ilyenek a Xiaomi-k nem?


Nekem egyébként egy 2016-os Lenovo-m van és le lehet pattintani a hátlapot, de inkább olyat szeretnék ami "egyben van", tehát összeszerelt kivitel.

2017. szept. 2. 15:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Hátlapot szervízben lehet cseréltetni.A xiaomiknak nem lepattinthatós a hátlapjuk van.Tokot vehetsz rá.
2017. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!