Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a mobil akku 1500 ma vagy...

Ha a mobil akku 1500 ma vagy 2500ma melyik a tartósabb illetve az erősebb?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A 2500 ma az erősebb.
2017. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a mA az az áramerősség...tehát nyilván a nagyobb az erősebb...


az, hogy melyik a tartósabb használatfüggő...amelyiket kevesebbszer töltöd, az fogja tovább bírni nyilvánvalóan...de ez sem ilyen pontos, mivel az ideális akksihasználat abból áll, hogy soha nem hagyod 30% alá merülni, és igazából nem is szükséges mindig 100%-ig tölteni...ha valaki így tölti, akkor nyilván tovább fogja bírni egy akksi, mint egy olyan, amit állandóan 10%-ról 100-ig töltenek teljes ciklusokkal...

2017. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ nagyon hasznos tanácsot adtál,mert idős ember vagyok,és nem nagyon értek hozzá !
2017. szept. 2. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még annyit hozzátennék, hogy közel sem mindegy, hogy az a 2500mAh-s akku gyári, vagy utángyártott-e. Sokszor csak papíron igaz az utángyártott akkuk kapacitása, azaz átverés.
2017. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:

Én meg annyit tennék hozzá, hogy nagyon nem mindegy hogy mA vagy mAh mert a kettő teljesen mást jelent.

És bár a kérdésben mA szerepel, de bizonyos okokból feltételezhető hogy valójában mAh-ról van szó.

2017. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!