Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Iphone-ról?

Mi a véleményetek az Iphone-ról?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 11:06
1 2 3
 11/23 Captain Logic ***** válasza:
51%
Hogy mennyi buta ember van itt… Gondolom iPhone-t még csak TV-ben láttatok…
2017. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

nem vagyunk buták, csak más a véleményünk mint neked.

Egyébként nem vennék. Kínait kapok olcsóbban, másrészt én nem szeretem a kiszolgáltatottságot ennyire, nem kell ITunes, nem kell ICloud, semmi ilyen vacak nem kell. Harmadszor teljesen idegen a felülete.

(úgy tudom az első Iphone-ban még másolás-beillesztés sem volt.)


Tökéletesen jó a Lumiám amim van, hozzáteszem, h nem játszom...főleg telefon, sms, net, GPS, zene. De tudja ugyanazt mint egy hasonló kaliberű Iphone, v egy kicsit többet is.

A kijelzőgondot pedig nagyon sokfelől hallottam már....nekem egyetlen telefonommal se volt ilyen gond...egy se volt Apple hehehehehe.

2017. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
37%
Még akkor se vennék, ha fegyvert fognának a fejemhez...
2017. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem csak azért , másért se adnék 50-től többet.

Bármi elő fordulhat vele. Elejtem, el lopják, vizbe esik, össze töröm, szóval akármi és mégse több százezer bánja. Ezek a mostani kb 50 ezres telefonok meg már pont ugyan annyit tudnak mint a drágák. Sőt egy némelyik már túl is szárnyalja. Igy ha minden évben kellene venni új telefont akkor se kerülne annyiba mint egy "felső" ? kategóriásnak mondott telefon.

2017. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Captain Logic ***** válasza:
36%

Én ezekre gondoltam:


"iphone-on lassab az internetes keresés"

"Ha az iPhone-hoz hozzáér pl. A körmöd, már be is törik a kijelzője"

"fontos neki a biztonság"


Ezek nem vélemények, ezek hülyeségek. A vélemény az ez:


"Tularazottak"

"Semmivel sem jobb a Nokia 3-nál de sokkal drágább."

"Nekem drágák, meg tudnám venni, de egyszerűen nem kell."


Érzed a különbséget nem? Az egyik olyan dolgokat ír, amit a neten olvasott, a másik pedig a Saját szükségletei alapján véleményt nyílvánít.

2017. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Trevor. ***** válasza:
27%

Jelenleg túlárazott, túlhypolt telefonok, amiknek az egyetlen igazán jó tulajdonságuk a szoftver, az iOS. A konkurensek (pl. Samsung) sokkal fejlettebb telefonokat csinál, olcsóbban (mondjuk a Samsung is túlárazott, de nem annyira, mint az iPhone). Pl. szifonban még mindig nincs vezeték nélküli töltés, amoled kijelző, 1080p-nél nagyobb felbontás, microSD bővíthetőség, IP68-as vízállóság stb.


Jó telefonok, de az árukat nem érik meg.

2017. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Captain Logic ***** válasza:
19%
A felsoroltak fele most jön a legújabb telefonnal. Egyébként a vezeték nélküli töltés egy olyan hasztalan funkció, amivel az androidosok nagyon kérkedtek, de a 90%-uk soha nem használja…
2017. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Alex Fly ***** válasza:
89%
Speciel pont a mindennel inkompatíbilis, zárt iOS a legnagyobb érv az iPhone ellen...
2017. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek van rá pénze, annak megéri az árát. Kicsit sznob márka, de én szeretem. Lassan 1 éve van meg, és semmi lassulás plusz egy vízbeejtést is kibírt.
2017. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
46%

Ezt az „iOS inkompatibilis sokmindennel” marhaságot honnan veszitek? Mivel nem kompatibilis? Együttműködőbb, mint egy Windows, jobban bánik a Google szolgáltatásokkal, mint egy Android :-)


Ami pedig a biztonságosságát és a zártságát illeti: bsz.hatod a nyílt forrást, ha nem kapasz javítást. Az Play-en melyik alkalmazás nyílt forrású? A gyártói driverek mindegyike nyílt? Mit csinál a Google a telefonodon keletkező bármiféle adattal? Önámítás.


Kérdésre: nincs különösebb véleményem. Szerintem egy szerethető rendszert futtató, hosszú távon is jól használható elektronikus kütyü, amit egyszer beállítasz úgy, ahogy akarod, semmi dolgod vele, működik, és kész. Nekem ez tökéletesen megfelel, nincs időm/kedvem tutujgatni egy használati tárgyat, nem ezért kapok fizetést :-)

2017. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!