Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki mennyi ideje van a szolgált...

Ki mennyi ideje van a szolgáltatójánál? És szerintetek meddig lesznek még telefonok?

Figyelt kérdés

Én 17 éve vagyok 20-as, és a mostani számom 11 éves. Más szolgáltatót nem használtam 17 év alatt.

Szerintem már nem sokáig lesznek telefonok, max. 7-8 évet adok neki, utána új telekommunikációs forma lesz.


2017. szept. 3. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Telekom, 19 éve. A számom is változatlan azóta, csak persze a telefonok cserélődtek.
2017. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 15 éve 20-as,

és szerintem 7-8 évnél több idő fog kelleni a telepátia kifejlesztéséhez.

2017. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

"max. 7-8 évet adok neki,"

Ó, te kis látnok, mesélj még!

2017. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trevor. ***** válasza:

És mobilnetet honnan szerzel 7-8 év múlva, ha nem a szolgáltatótól?

4 éve vagyok 20-as. Szám ugyanaz, sim kártya csere volt egy éve nanóra.

2017. szept. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Westel 900 -nál vettem a mostani számom még 2003 -ban. Azzóta a szolgáltatót "megvették kilóra" és 2× nevet váltott. Jelenleg Telekom.


Mármint mi lesz 7-8 év múlva?

Neurális interfész? Vagy mégis mi?


Valószínű, hogy maradnak telefonok, csak a megjelenítés fog (talán) változni. Pl. a holografikus megjelenítés felé. Esetleg külön kijelzőt kapnak a telók szemüvegben és gesztus/hangvezérlés lesz, de ez talán több, mint 8 év (mert az emberek nem tudnak hozzászokni)...

2017. szept. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!