Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telot...

Szerintetek milyen telot vegyek? 😊

Figyelt kérdés

Szeretnék sokat fotózni, ezért fontos nekem h szép képeket készítsen, és sok legyen rajta a tárhely.😊 kb. 3-4 alkalmazást szeretnék rárakni. Max. 70 ezret szeretnék rászánni, és fél év múlva venném meg. Ezek alapján melyik mobilt ajánlanátok nekem?😊


Nem szeretnék használt mobilt,és rendelni sem szeretnék sehonnan!



2017. szept. 6. 17:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Iphone SE igaz az 99 ezer forint de megéri az árát
2017. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 meszike91 ***** válasza:
100%
Fél év múlva tedd fel a kérdést!
2017. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%

"Iphone SE igaz az 99 ezer forint de megéri az árát"


Nokia 3 tobbet tud nala. De igon dragabb erdekes nem?

2017. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%
Ifon dragabb*
2017. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Captain Logic ***** válasza:
#4 Csak annak kicsit más az anyaghasználata, illetve Androidot futtat…
2017. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
Először tanuld meg leírni azt hogy Iphone.Nem értem meg hogy minek kell belkötni a másik válaszába azonnal..Az Iphone-okon IOS fut ami modernebb operációs rendszer mint az android,ráadásul évente nagyobb havonta meg kisebb frissítések válnak elérhetővé.Az androidos telefonok operációs rendszere sokkal ritkábban frissül,és pár hónap használat után már be is fagy/lassul.Nekem sok androidos telefonom volt(Samsung,Nokia stb.)Mégis az Iphone után már csak apple telefont tabletet fogok venni.Az SE az az Iphone 5 vázában van de Ipone 6-os processzor fut benne.A 99 ezer forint ha úgy nézzük nem sok mivel megtérül az ára,és nem kell évente cserélni mert tönkre ment.Egy ilyen mobil 4-5 évig is bírja.Nekem egy éve van 6s-em de még mindig olyan gyors mint amikor megvettem a boltban.
2017. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Captain Logic ***** válasza:
80%
#6 annyit javítanék, hogy a 6S hardverei vannak benne, nem a 6 procija.
2017. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi annyira nem vagyok bene a számítás technikába de akkor jó tudni😅
2017. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%

# 6: LOL!

iOS (ha már helyesen kell írni), semmivel sem modernebb, mint az Android, ezen felül, nem mindegyik modelljük kapja meg a frissítést + azokra is akadtak panaszok.

Ha ismered az Androidot, tudhatnád, hogy ég és föld a különbség, gyártók és a modelljeik között is. Androidos Nokiáról meg túl kevés tapasztalat van, mivel ebben az évben jelentek meg. 70E Ft alatt, meg nehogy egy 100E Ft-os készüléket ajánljunk, mert ott, még az Androidos gyártók is képesek jókat felmutatni.

#Kérdező: Xiaomi Redmi 4X. Bár nem értem, miért gond, ha rendelsz valahonnan, mert akadnak megbízható webshopok is, akikben nem csalódnak az emberek.

2017. szept. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még ötletek😊 mindenkinek ment a zold.


Elsosorban android telora gondoltam, de megfontolom az iphone-os tippeket is😊

2017. szept. 7. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!