Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék vásárolna...

Emmadirectioner kérdése:

Telefont szeretnék vásárolna a Telenornál előrefizetésre de csak 1 hónapos munka viszonyom van így is tudok telefont venni?

Figyelt kérdés

Eddig csak készpénzzel vettem telefont és nem tudom ez hogy hogyan müködik előfizetésben..

Mindenképp muszáj hozzá munkaviszony vagy milyen alap feltétellel lehet venni? a telefont már kinéztem magamnak.



2017. szept. 6. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd ha nincs munka viszonyod akkor mire akarsz hitelt felvenni? Ez a legnagyobb hülyeség. Nincs munkád , nincs fizetésed csak az adósságod lenne. Ha nem adnak , ne csodálkozz rajta.
2017. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bemész egy Telenoros üzletbe. Előadod a mondókádat. Pontos választ fogsz kapni tőlük. Igaz, némileg tovább tart, mint ide kiírni a kérdésedet.
2017. szept. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a nagyon segítő válaszokat

Első válaszoló írtam hogy 1 hónapos munkaviszonyom van jelenleg tehát van melóm... én csak felvetettem lehetőségként hogy mindképp muszáj-e hozzá munka viszony... te is a lényeget ragadtad ki belőle szövegértés 1-es gratula...


Második válaszoló nyilván nem tudhattad de egy baromi kicsi faluban lakom az Isten háta mögött és a legközelebbi telenor 55km és csak ezért utazni nem szeretnék különösebben dolgom a városban ott nincs .. az online felületükön meg választ nem kaptam..

de neked is köszii a nagyon hasznos és kedves választ

2017. szept. 7. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem is fogsz teljesen megnyugtató választ kapni innen.

Kicsi a valószínűsége, hogy válaszoljon egy Telenoros dolgozó.

A feltételek elolvashatóak a Telenor oldalán.

Részletre vásárolt telefonnál a szolgáltatóval kapcsolatban álló bank dönt, ad-e engedélyt, vagy sem.

Első szerződésnél nagyobb értékű telefonnál szintén a szolgáltató dönt, mennyi forgalmi előleget fog kérni, ha szerződik veled.

2017. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!