Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan javítsam meg elromlott...

Hogyan javítsam meg elromlott BEEX M5 telefonomat?

Figyelt kérdés

Újraindul, nem tölt be, stb. Szervíz visszadobta, nem találtak hozzá szoftvert. A BEEX weboldala nem üzemel.

Valaki tud segíteni? Honnan tölthetnék le hozzá szoftverfrissítést? Létezik olyan szervíz Magyarországon, ami ezzel a telefonnal foglalkozik?

Jó lenne Pécsett, de itt sajnos nem találtam ilyet.



2017. szept. 8. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Kuka. Komoly muszerek nelkul sose talalod meg mi baja van, maga a marka megszunt vagy felszivodtak.
2017. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azzal kezdtem, amikor megvettem a telefont, hogy cseréltem a gyári ROM-ot (értsd: az op rendszert) illetve root-oltam.

Megoldható házilag is, ha egy picit értesz hozzá.

Nálad is ez a megoldás, kár lenne kukába dobni.


Az enyém 3 éve megy tökéletesen. Évente, ha egyszer fagy le talán...

Ez idő alatt egyszer kellett resetelni, mert nem működött a wifi bekapcsolás funkció.

2017. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézz körbe a [link] oldalon, hátha van rá megoldás.

Amúgy meg, marad a Google segítség, mást nem tudok javasolni. Sajnos a Beex sem egy jó márka. Ha olcsón akarsz telefont, nézd meg az Eustockot, vagy a Hardveraprót, ott adnak magyar garanciával is. Más is van....

... külföldi webshopok, vagy Aliexpressz, Ebay, csak óvatosan nézz körbe ott, nehogy rosszul járjál... viszont garancia nem igazán van.

2017. szept. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!