Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 300MB mobilinternet meddig elég?

300MB mobilinternet meddig elég?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értek ilyenekhez. Ha csak Messengeren beszélgetek pl napi 2-3 órát valakivel, akkor kb. meddig elég 300MB mobilnet?

2017. szept. 8. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem max 2 napra lenne elég.
2017. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak csetre használod, talán elég egy hónapra nagyon szűkösen. 300MB a mai világban bizony elég kevés. Én nemrég váltottam az 1GB-os csomagról 4 GB-re mert nem volt elég.
2017. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, én 241 MB-ot használtam el csak a messengerre az elmúlt hónapban, 372-t az azelőttiben és 359-et a mégazelőttiben, annyira kimondottan nem használom sokat, kb 1 órát amíg hazautazom, meg néha ránézek a munkahelyen.
2017. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
A 300MB nem sok, de csetelésre bőven elég. Nekem havi 400MB van, de szinte sosem használom el teljesen. (Én a Vibert használom csetre + térkép, útvonaltervezés) Sok helyen tudsz wifire csatlakozni (pl. már vonatokon, buszokon is van), így addig sem fogy a mobilneted. Viszont ha küldesz képeket, vagy nem állítod be hogy a beérkező képeket ne töltse le automatikusan a Messenger, akkor gyorsan elfogy az a 300MB.
2017. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
300 mb elég CSAK chatelésre. Ha küldözgettek képeket/matricákat/stb. akkor max 1 hétre, nagyon zabálják az adatforgalmat az ilyenek. Szóval szerintem inkább vegyél nagyobb csomagot
2017. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Messenger helyett, FB Lite, van benne csevegő is.

Nem a legjobb, de több a semminél.

2017. szept. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak chatelésre, email csak mellékletek nélkül, weboldalak háttérképe letiltva. Így talán elég egy hétre.

(Torrent és filmnézés nélkül napi 1,5-2 GB fogy nálam)

2017. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak levelezésre és chat-re használod, akkor elég egy hónapra, de legyen letiltva a videók automatikus indítása.

Ha viszont hanggal beszélsz napi 2-3 órát messengeren, akkor kb. 2-3 napig sem.

2018. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom, régebbi kérdés... :-). De ha kiadta a gép, válaszolok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=300mb+mobil..


Sokszor feltűnik ez a kérdés.


Attól függ, hogy a felhasználó a messengert csak szöveges üzenetek küldésére/fogadására használja (akkor elég lehet egész hónapra), vagy képeket, videókat is küldenek/küld (gyorsan fogy a keret).

2018. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!