Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni 40. 000 ft körül?

Figyelt kérdés
Olyan telefonra lenne szükség, aminek nagy a tárhelye így több alkalmazást is rá lehet tenni egyszerre (min.32GB). Az is lényeges lenne hogy megfelelően futtassa ezeket az alkalmazásokat, olyanra gondolok hogy nem fagy ki a facebook stb). Én használt Iphone 5s-re gondoltam (nem vagyok elfogult iphone párti, szóval légy szives ne ezen legyen a vita), de nem értek igazán a telefonokhoz szóval egy hozzá értő véleményét szívesen meghallgatnám:

2017. szept. 8. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Iphone 5s jó, ha megkapod ennyiért.
2017. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Xiaomi Note 4x. 32gb-ost kapsz 48-49 körül. Megéri annyit még rászánni. Hatalmas ,fullhd kijelzője van. Erős processzor és 3gb ram van benne.
2017. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nokia 3?


Softveresen 2 évig MINIMUM h megkapja az updateket, kártyát meg veszel bele. Érdemes átgondolni, alapvetően nem rossz kontrukció

2017. szept. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Xiaomi redmi 4X 3/32 GB. eustock.hu-nál volt a legolcsóbb. 40+ néhány ezer ft, de megéri.
2017. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de változott a helyzet mostmár kicsit több pénz van rá. Max 65000FT ot szánunk rá. További ötletek?
2017. szept. 9. 09:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Használt iPhone SE?
2017. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nokia 5?
2017. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Xiaomi Redmi 4X.Akkumlátor bajnok és mindent visz.Alap a 32 GB tárhely,de lehet bővíteni.Imádom.:)
2017. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!