Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelzi ki a telefonom...

Miért nem jelzi ki a telefonom senkinek a telefonszámát? (Telekom)

Figyelt kérdés
Bárki hív nekem ismeretlent mutat, de másnak ki jelzi. Hívtam az ügyfélszolgálatot, de erre csak annyit mondtak, hogy csak az én számom kijelzését tudják beállítani. Egyébként előfizetéses vagyok és szerintem ez alap lenne, hogy kijelzi a bejövő hívásoknál a számokat. Valaki járt már így? (Sony xperia e5)

2017. szept. 9. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,de ez ugye egy vicc? Azért fizessek ami a domino kártyásoknak egy fillérjükbe sem kerül? Hogy vannak ezek összerakva? Letelik a hűség és váltok
2017. szept. 9. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez ingyen van előfizusoknak is.

Az "előfizetés a szolgáltatásra" ezesetben egyenlő a szolgáltatás bekapcsolásával.


Egyébként az ügyfélszolgálatosnak tudnia kellett volna, miről van szó... De tapasztaltam, hogy sokszor nem értenek meg egy szakkifejezést a saját munkakörükből, vagy csak gőzük sincs semmiről...

2017. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nekem pont olyan díjcsomagom van amiért fizetni kell. De én fizessek 2 év alatt 4872ft-ot azért, hogy lássam azt, hogy ki hív? Milyen szolgáltató ez? Nem véletlenül választottam "kis" díjcsomagot... Nem azért, hogy többet fizessek!
2017. szept. 9. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell elolvasni a szerződést, mielőtt aláírod. Csak néhány díjcsomagban kell fizetni a hivószámkijelzést, ha neked a kivételek egyike van, akkor ÍJ. Ha más van, akkor vagy a telefonodat kell beállítani, vagy ellenőriztesd, hogy minden rendben van-e a csomagoddal.
2017. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem a kivételek egyike van...
2017. szept. 10. 11:55
 7/7 A kérdező kommentje:
De akkor annak simán megvan az alap szolgáltatás (szám kijelzés) aki egy évben egyszer feltölti a kártyáját? Aki pedig minden hónapban rendesen füzet az fizessen még többet egy alap funkcióért?
2017. szept. 10. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!