Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 8 tapasztalatok?

Honor 8 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kérlek, akinek honor 8 készüléke van írna pár tapasztalatot? Vásárlás előtt állok, és erre esett a választásom, de azért meghallgatnék személyes tapasztalatokat.

Amik jobban érdekelnének:

Jó az akkumulátor?

Nem melegszik fel?

Milyen az első és hátsó kamerája?

Sok sok tesztet néztem, de pl melegedésről egyben sem beszéltek ezért remélem, hogy nincs is ilyen probléma. A kamerát jónak mondták de a személyes tapasztalatok is érdekelnek. És kérlek írjátok oda, hogy ha ilyenetek van, mióta van meg, és tapasztaltatok lassulást?



2017. szept. 9. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem még csak pár napja van, szóval egyelőre túl sok mindent nem tudok róla mondani. Viszont egyáltalán nem lassú telefon, sőt!

Előtte Honor 7-em volt, arról csak szuperlativuszokban tudok beszélni. Remélem, a Honor 8 sem lesz rosszabb! :)

2017. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem már több hónapja van.

Xiaomi Redmi Note 3 készülékem volt.

Hozzá képest, sokkal jobb.

Én a Honor 8-at, még az Android 6-os alapú EMUI-val vettem, de miután belehelyeztem a SIM kártyát, máris frissítette magát.

Melegszik... ha gamer vagy, akkor ne ezt vedd, mert akkor nagyon melegszik.... inkább egy OnePlus-t tudok ajánlani erre (főleg az 5-öst és le lett tesztelve, emiatt nem igaz, hogy csalnak a teszten, mert több erőforrást ad bele, ha valaki erőforrás igényes app-ot [főleg játékot] futtat). Vagyis ha nem akarod túl megdolgoztatni, akkor jó.

A RAM-ja miatt, viszont több app-ot tudsz egyszerre kezelni.

Jó a kamerája, de a dual kamera a képek élesítésére szolgál.

Merem-e ajánlani? Mivel már megjött a Honor 9, inkább azt (érdemes még pénzt áldozni rá).

2017. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!