Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni 70. 000 ft körül?

Figyelt kérdés
Fontos hogy min 32GB belső tárhelye legyen és a kijelzője kb. 4,7 hüvelykes legyen, vagy nagyobb. Ezen felül az se lenne rossz ha legalább 1 évig kapna szoftver frissítést és az előlapi kamerája is jó minőségű képet csinálna. Mit ajánlanátok?

2017. szept. 9. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Túl sok az igény, 1 év szoftverfrissítés nagyon ritka ebben a kategóriában, ahogy jó előlapi kamera is.

De érdemes megvárni a Xiaomi Mi A1-t, jön az EUStock-ra.

18 hónap szoftveres támogatással, Stock Androiddal, normális kamerával, hónap végére.

2017. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a kerdest mar 14:55kor raktad fel a mai napon!


Ezzel egy új trofeát szereztél tudod milyen buszke vagyok rád?! :)


Amugy mar irva van, hogy P9 lite vagy Jèzus ezek közül válassz!(Jézust ingyen kapod! :))

2017. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolso kommentező: nem értem mi a bajod. Szerintem összekeversz valakivel.
2017. szept. 9. 20:09
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

A kérdés és egy és ugyan az, akkor legalább ne nézz bennünket hülyének...

2017. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Furcs, igen jol látod ezt a kérdést tényleg én írtam ki. De mint látod hibásan írtam a kérdést és töröltem. Nem értem hogy lehet még mindig fent a kérdés. Mivel a saját kérdéseim között már nem találom, ezért gondoltam ujra ki írom, de már nem hibásan.


Most hogy elmagyaráztam, te is válaszolj kérlek nekem: Miért kell flegmázni és hülyeségeket írni? Ha csak ilyen támadó módon tudsz viselkedni, inkább ne gyere fel, erre az oldalra....

2017. szept. 9. 20:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Amugy ilyen igenyekbe inkabb hasznaltan tudsz venni mert az ujak nem tudnak 70e Gt er rzrket tudni.
2017. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Most hogy elmagyaráztam, te is válaszolj kérlek nekem: Miért kell flegmázni és hülyeségeket írni? Ha csak ilyen támadó módon tudsz viselkedni, inkább ne gyere fel, erre az oldalra...."

Szerintem régebb óta vagyok itt mint te.

"Ezzel az ikonnal eltávolíthatsz egy kérdést a kérdéseid listájából (ha már nem vagy kíváncsi a jövőben rá érkező válaszokra). A kérdés nem törlődik, tehát a kategórialistákban megmarad, illetve a keresővel megtalálható, de erről az oldalról el fog tűnni."

Írtam fentebb választ, mi a gond?

Csúcsmodellt nem fogsz 70K-ért kapni.

2017. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Samsung Galaxy A3 2017-et tudom ajánlani nekem is olyan van,és nagy jó telefon.Csak az a baj hogy 16Gb tárhelye van,de szerintem elég is.De bővíteni is lehet 128gb ig.

2017. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Xiaomi redmi note 4, vagy Xiaomi A1
2017. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
iPhone 6S használatan, bár ilyen áron.... Túl nagyok az igények, ennyi pénzből :D :D
2017. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!