Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom. Hogy mondhatok le...

Telekom. Hogy mondhatok le egy olyan szolgáltatást, amit sosem rendeltem meg? (T-email plusz, bocsi, ha rossz kategoriába írtam)

Figyelt kérdés
Nemrég a telekomnál hosszabbítani kellett a hűségidőt. Összeállítottam a díjcsomagot, teljesen szimpatikusnak tűnt a havidíj a hűségkedvezménnyel együtt stb stb.. Be is mentem, hogy ezt szeretném és direkt meg is kérdeztem, hogy akkor annyi lesz a havidíj, amennyit írtak. Persze persze, annyi lesz. Hát nem :D Sose volt annyi, mindig 274 Ft-al több. Első hónapban még okésnak tűnt, hisz abban a hitben voltam, hogy sokat telefonáltam. De a következőben is ott volt az a +274 Ft. Ezért átnéztem a számlát: "t-email plusz 274FT" :D Nem mintha sok lenne a 274 FT, de ha sosem kértem, akkor nem értem miért van ott.. Ötlet? :)
2017. szept. 11. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Bemész a Telekomhoz és érdeklődsz, hogy lelehet-e mondani, úgy hogy megmaradjon a csomag, vagy felhívod őket.

De vannak díjcsomagok, amik így olcsóbbak, hogy vezetékes telefont meg mindenfélét ráírnak.

Nem tudom miért, de nekünk is sokkal olcsóbb a net, így hogy valami havi párszáz Ft-ért még vezetékes telefont is beleszámítanak.

2017. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itt csak mobilszolgáltatásról van szó :D De köszi a választ :) Vicc az egészben, hogy mikor bent voltam hosszabbítani, akkor meg is kérdezték kell-e, mire mondtam, hogy nem, mert szerintem felesleges :D De majd bemegyek, hátha az ott dolgozó ismerősöm meg tudja szüntetni :)
2017. szept. 11. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!