Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az, hogy garanciába...

Mit jelent az, hogy garanciába cserélt új készülék?

Figyelt kérdés
Gsm boltoknál szoktam látni kiírva, hogy 0 perces, garanciába cserélt új készülék, és fele kb. fele annyiba kerül, mintha "rendes" boltból venném. Ez mit takar pontosan?

2017. szept. 11. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Vagy javított, vagy komplett csere készülék nem? De ha fele árú akkor sztem javított.
2017. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Garanciában cserélt, és utána megjavított készülék. Márkaboltban ez többnyire a gyári szerviz szakszerű javítását jelenti, kis boltoknál a fantáziádra bízom, hogy mit...
2017. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor most ez azt jelenti, hogy valaki vett egy új telefont, valami lett vele, visszavitte kapott egy újat, a leselejtezettet meg megvette a gsm bolt?
2017. szept. 11. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:

nyilván normális esetben azt jelentené, hogy erre a telefonra cserélték a hibásat.


az, hogy miért kerül fele annyiba, nem tudom...

2017. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!