Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung A5 és J5 között...

A Samsung A5 és J5 között nagy a minőségbeli különbség?

Figyelt kérdés

mert most akciósan egy 30 ezer Ft különbséget látok, de kb mi az a 30 ezer Ft amennyivel az A5 többet tud:?

(én egyet vettem észre h a 32 GB helyett csak 16 GB a memória és kicsit gyengébb a kamerája ... esetleg más?)


2017. szept. 12. 10:47
 1/9 anonim válasza:
Nézd meg a 2 termék specifikációját, de ami ezekből kiderül az nem minden! :)Hatalmas minőségbeli különbségek vannak a 2 készülék közt, főként anyagban. A5-ös Samsungot ajánlom, jó (és nem mellesleg szép) teló.
2017. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Viszont ha azt választod szereld fel mindenféle védelmi berendezéssel, mert törős :)
2017. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A hasonlóságról tudok nyilatkozni : mindkettő túlárazott. Alsó / középkategóriás Samsung egyik sem éri meg. Mondjuk a felsőből is csak az S7. Más márkából normálisabb telefont kapsz ennyiért.
2017. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%

3- Igazad van abban, hogy túlárazott, viszont megítélésem szerint az A5 nem alsó kategória, inkább közép- felső :)

Mindig is adtam a minőségre és erre buzdítom a körülöttem lévőket is. Le lehet szólni de szerintem ezek a Huavei meg Xiaomi telók nem telók.

2017. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké köszi, de tudtok olyan típust mondani, ami nem túlárazott, de kb az A5-ös tudásával, minőségével rednelkezik?
2017. szept. 12. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:

5

Xiaomi Redmi Note 4, eustockon 50K.

68%-os, a Samusung meg nem ad a minőségre. Ez van.

Bár az A5 már tényleg jó telefon lenne, ha normális árcédula lenne rajta.

2017. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi, hát nekem is úgy tűnik h a Samsung eléggé néptelefon, de azért a felsőbb kategóriák már talán minőségiek, nem?

a többi meg, nem tudom, valaki nagyon dicséri a Huaweit, persze abból is a felső kategóriákat, csak valahogy én is úgy vagyok vele, h félek ezektől a típusoktól, aztán leheT h alaptalan.


egyébként az A5-öst mennyiért tartanátok reálisnak?

2017. szept. 12. 17:08
 8/9 anonim válasza:
jól lepontoztátok mind a 3 válaszomat, hát köszönöm. :D úgy látszik a hülyék okoskodnak dolog itt is népszerűbb.
2017. szept. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ezt megszokhattad már, valamiért divat a lepontózósdi, ha vki nem ért egyet :)


de nézegetem továbbra is ezeket és megütköztem egy dolgon: léteznek még ma is, 2017-es mobilok 4G nélkül??


[link]

2017. szept. 13. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!