Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyorsan merül, a vízbe esett...

Gyorsan merül, a vízbe esett telefonom?!

Figyelt kérdés

Vasárnap este bele esett a telefonom a vízbe , egyből kirántottam kivettem az aksot a simet kicsit megtorolgettem szaraz rongyal , majd egy tal rizsbe bele raktam .

Hetfo este (ra egy napra) vettem ki a telefont a rizsbol ,tudom hogy 1 hetet kellett volna ott hagyni , csak telefon bu*i vagyok mindent azon csinalok , intezek .


Ma hasznaltam eloszor ugy igazan , es eszre vettem hogy kicsit gyorsabban merul a telefon .

A mobilnet illetve egy Google Chrome-ot hasznalok rajta , es kb atlagosan 2-3 percenkent , de neha 1 percenkent -1%.


Mit tegyek ?

Ha veszek egy új akkumulátort akkor azzal jó lesz vagy ugyanúgy sz@r ?!



2017. szept. 12. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Típusfüggő. A fémházasok gyorsabban merülnek.
2017. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

De eddig nem merült ennyire gyorsan


Samsung Galaxy S4

2017. szept. 12. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem lesz jobb , mert a belsejében még maradhatott viz és zárlatot okoz. Nem az akkumlátor miatt merül.
2017. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy semmivel sem merül gyorsabban, csak bebeszéled magadnak. CSilliónyi dologtól függ, meddig bírja az akku.
2017. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Az lehetséges , már én is gondolkodtam rajta hogy csak én beszélem be

2017. szept. 12. 15:14
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
15%
Tegyél rá mentőmellényt, akkor nem fog merülni, hanem fennmarad...
2017. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Koszi a tippet 😂

2017. szept. 13. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!