Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyszerre két SIM kártyán nem...

Egyszerre két SIM kártyán nem működhet a telefonszám?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a megrendelt telefonért,amibe elvileg nano SIM kell, a jelenlegi telómban meg elvileg micro SIM van. Nyilván amíg az új telefonnal megbarátkozom, jó volna, ha működne a régi is :) Tudom, hülye kérdés az egész, de gondolom vagy-vagy alapon van. Tehát bemegyek telefonvétel után a szolgáltatómhoz, és kérek bele egy kártyát (gondolom nem ingyen), akkor már csak azon az új kártyán fog működni a hálózat?
2017. szept. 13. 20:05
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:

így van, egy szám egy sim kártya

Ha kapsz új kártyát, azok manapság kitördelősek szoktak lenni.

Szóval ha nem dobod el a keretet abba vissza tudod tenni a nanosimet és megy mint micro pld

2017. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hülye vagyok de nem vágom miért másik kártya ? Elég méretre vágni ami bele megy a telefonba. Kártyás a teló vagy előfizetéses ?
2017. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy egyes írja cseréld ki őket max .
2017. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Feltöltős kártya. Ja, csak gondoltam, amíg elbohóckodok az új telóval és bénázok, akkor tudjam használni a régit :D Ha jól sejtem, a micro SD-ből lehet nano SIM-et csinálni? 2,5 éve kaptam, nem tudom, milyen...az se kizárt, hogy megmarad, kapok egy újat, csak akkor gondolom arra állítják a hálózatot és a régiben meg már nem lesz. Köszönöm a válaszokat! :)
2017. szept. 13. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Telenor 2 éve ingyen kicserélte, egy ismerősömnek a Vodafone cserélte ki ingyen, egy google keresés után pedig a T-Mobile oldala is írja, hogy ingyenes náluk a csere, szóval én nem kezdeném el házilag vagdosni. Amúgy annyira béna csak nem leszel, hogy a legalapvetőbb funkciót, a telefonálást ne tudd elvégezni, vagy megírni egy smst. A mobilnetet (persze, csak ha akarsz) amúgy sem árt, ha belövöd az új telefonon.
2017. szept. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz :) jól elboldogulok a telefonommal, mindig magamtól jövök rá,hogy mi merre, hogyan, végül is, ezen a régin attól még működhetnek a dolgok nélküle is (már amihez nem kell net).
2017. szept. 14. 06:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sem volt itthon próbálkozni a SIM kártya vagdosással! Olvastam, hogy milyen egyszerű, de én bele se kezdek :) Köszönöm mindenkinek!
2017. szept. 14. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!