Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jogom van elkérni az IMEI...

Jogom van elkérni az IMEI számot, mielőtt kifizetem a telefont?

Figyelt kérdés
Először veszek kártyafüggetlen telefont, és személyesen veszem át. Két kérdést szeretnék feltenni nekik, az egyik az IMEI szám, hogy neten lecsekkolhassam, a másik a mobilnet, de rájöttem, hogy azt ott helyben nem tudom ellenőrizni...annyi mindent összeolvastam, hogy próbálok elővigyázatos lenni...
2017. szept. 13. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan veszed?
2017. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj szerződést az a biztos!
2017. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Minek az imei szám neked? Mivel jobb, ha lecsekkolod? Ha használtan veszed, akkor még oké, de újonnan tökre nincs értelme, mert szerződésed is lesz róla, meg számla meg minden. Namármost ebben az esetben eleve nem teszik félre neked, hogy visszajössz majd megvenni szerintem.
2017. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
IMEI számot nem tudod hitelesen ellenőrizni..
2017. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Bestmarkttól, alias Hardverkertől. Igyekeztem alaposan körülnézni, és mivel sürgősebb a téma, náluk rendeltem meg. Rendben, tehát elég a szerződést megírni, plusz 2 év gyártói garancia, ami gondolom jótállási jegy.
2017. szept. 14. 06:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Jogod van.
2017. szept. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!