Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy samsung galaxy s7?

Iphone 6s vagy samsung galaxy s7?

Figyelt kérdés

Muszáj vagyok venni új telefont, mert a régi, 4 éves telefonom már nagyon megbízhatatlan, 1 óra alatt lemerül már, 30 százalknál kikapcsol..

Számomra mindegy a márkája, h az samsung vagy iphone.Samsungom volt eddig s3-am egyébként.

Ami fontos, hogy legyen jó kamerája, mert szeretek fényképezni, illetve, hogy sokáig bírja az aksija, ne fagyjon le és gyors legyen. Ezen szempontok melyik telefonra illenek jobban az általam leírtak közül?

Ha esetleg mást is javasolnátok szívesen fogadom.



2017. szept. 14. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Iphone-t venném az ios miatt.


Szerintem az ios jobb mint az android rendszer.


Plus a design, műszakilag is jobb valamivel az apple szerintem.

2017. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Sztem az s7et, sokkal szebb kijelző, jobb kamera. Frissebb telefon is mint a 6s. Galaxy S3 után egy S7 igazán pozítív váltás lenne :)


Android már rég hozza azt a szintet mint az ios.

2017. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Iphonet ne vegyél..Zárt unalmas rendszer..Egy s7 többet nyújt..Mindenbe jobb mint a 6s..Én 3 nap után eladtam mert gondoltam kipróbálom..Gyenge kijelző,gyenge kamera..Mindenhez pc kell..Ennyit a nagy iphoneokról..Az akksi időt nem is emlìtem..Az iphone fél nap után már lemerült az s7 nem.
2017. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha számít az akksi, és nem zavar az Edge kialakítás, mindenképp az S7 edge, a nagyobb akku miatt.
2017. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk annyit tennék hozzá ez olyan kérdés mint hogy Audi A6 vagy mondjuk 5-ös BMW.


Igazából tökmindegy.


Mindkettő teljesen jó.

2017. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
+1 S7nek(vagy S7edge)
2017. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is itt mar csak az akksi dont meg az, hogy sokaig szeretned hogy jo legyen e... androidos telokat ismerve mindegyik belassul fel ev utan. Baratnom 6s+a meg ugyanolyan jo, mint ujkoraban, es megjeleneskor vette meg.

Ha az akksi a fontos, akkor s7. 6snek gagyi az akksija, tapasztalatbol mondom.

Ezeken kivul kb a 2 telo ugyanaz

2017. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nagyon!! Mindenkinek osztottam a zöldet.

Hosszú távra szeretnèm, azèrt 2-3-4 èvet örülnèk, ha kibírna, ritkán váltok, ugye az s3-am is már nègy èves!!

Az iphoneban a kinèzete tetszik, meg ugye az is, h eddig csak samsungom volt es kiváncsi voltam mindig rá milyen lehet, mert rengeteg embernek az van.

Èn a samsungomat viszont imádtam. Mèg ezt az s3-at is, ha karácsonykor nem ejtettem volna le, valószínűleg most nem kène ilyen gyorsan új után nèznem.

Az aksival kapcsolatban èn is olvastam, hogy elèg kevès ideig bírja az iphone, ami nagyon zavaró...

Köszönöm mèg egyszer, esetleg mèg ha valakinek van tanácsa szívesen fogadom:)

2017. szept. 15. 17:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodt szivvel vedd az iPhonet, en nem bantam meg.😊
2017. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%

9#

"Szerintem nyugodt szivvel vedd az iPhonet, en nem bantam meg.😊"


Ezt mondom a Samsungra is! :)


3eves Galaxy S5 i love you! No laggs; no freezes; no akadozások(nmtom angolul xd)

2017. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!