Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Iphone?

Samsung vagy Iphone?

Figyelt kérdés

Nekem eddig volt egy Alcatel telefonom, de többnyire csak Samsungom volt, viszont ; régi vágyam már egy Iphon telefon, azon belül az Iphone 6s Plus.

[ Nekem most Samsung Galaxy Grand Prime-m van.]

"Elvileg" karácsony fele kaphatok Iphone-t.


Azt szeretném a telefonba, hogy egyrészt szép "tiszta / éles" képeket készíthessek, valamint nyilván használjak különböző alkalmazásokat, bár ezzel talán a legtöbb ember így van. :D


Igazából azt szeretném megkérdezni, hogy mi a véleményetek róla?

Tudom mindenkinek más a véleménye, valaki utálja, valakinek meg bejön.

Nyilván van a Samsung és az Iphone között eltérés, és ez miatt érdekelne hogy megérné lecserélnem?


/ Elnézést, hogy már ez a kérdés rengetegszer elhangzott itt, azért tettem én is fel, mivel úgy érzem mégsem kaptam rá rendes választ. /


Köszönöm Szépen mindenkinek! :)



2017. szept. 16. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Itt senki sem azért fog megszólni... illetve -szerintem- senkit sem azért szólnak meg, mert felteszi a sokmillimodoik kérdést, miszerint xy vagy iphone... Hanem mert képtelenek vagytok önálló döntést hozni, ki kell próbálni, és kész... Attól, mert más szereti a pörköltet nokedlivel, te még nem biztos, hogy szeretni fogod.. és ugyan ez vissza.

Attól, hogy másnak minden további nélkül álomtelefon az ájfon, és nagyszerűen megvan vele, nem biztos, hogy te is megleszel vele elégedve, remélem érted..

Ezt tényleg, neked kell tudni, a mostani felső kategóriás telefonok elég baba képeket készítenek, szóval a jó fénykép mindkettővel adott. Kérj valakitől kölcsön 1 napra vagy pár órára egy ájfont.. nyomkodd, és rájössz, hogy kell-e neked -ennyiből mondjuk nem biztos- vagy sem.

2017. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, és igazad van teljes mértékben! :) Köszönöm hogy felnyitottad a szemem úgymond. :D

A helyzet az, hogy sajnos csak keresztanyukámnak van Iphone telefonja, de ő nem olyan ember aki kiadja a telefont a kezéből persze meg tudom érteni.

Viszont ez az Iphone addig fajult, amig ma rátaláltam a Telenorra, [ UPC-s vagyok. ] és anyu is épp most hívta fel őket, és elvileg már akár a mai napon meg is rendelhetem.:D Legrosszabb esetben ha a telefon nem jönne be, és a Samsung mellett döntenék, akkor apámnak adnám. Neki úgy is kell egy telefon. :)

2017. szept. 16. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
En Samsungot vennék. iPhone 6S szinten S7 Edge van szerintem(vagy Sima S7 amelyik tetszik nkd).
2017. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.:)
2017. szept. 16. 11:12
 5/6 anonim válasza:
Nekem Samsung Galaxy S7 edge-m van imádom, nagyon jó telefon. Gyönyörű képeket készít, lehet vele VR-ozni (ha van VR szemüveged) amit az iPhone nem tud. Valamint amit nagyon tetszik benne az az, hogy vízálló. Ugyanúgy tudsz víz alatt képeket és videókat készíteni vele, csak ajánlani tudom. Nekem nagyon bevált. Iphone-t csak divatból vesznek.
2017. szept. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.:) Tényleg jó kis telefon :P
2017. szept. 17. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!