Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fiatalok! Szerintetek ez igaz...

Fiatalok! Szerintetek ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Semmi okom rá, hogy ne higgyek a fiam ítéletében, de mégis birizgálja a fantáziámat. Az történt, hogy két munka között beállt helyettesíteni egy iskolában. Testnevelési órán feltűnt neki, hogy a fiúk-lányok kötélmászás közben nem fordítják szembe a hüvelykujjukat a többivel, hanem jószerivel csak 4 ujjal kapaszkodnak. Szerinte ez egyértelműen a sok mobilnyomogatásnak a következménye.

Tudom, hogy ezt az oldalt a tinik uralják, ők pedig a világért se ismernék ezt be, de talán kapok ötletet, hgy ők hogyan látják ezt a kérdést.


2017. szept. 18. 16:28
 1/2 anonim válasza:
52%

Kinek olyan erős a négy ujja, hogy csak azzal mászik?

Lehetetlen hüvelykujj nékül felmászni a kötélre.

És hogy jön ez a telefonhoz?

Mikor a telefont nyomkodom, akkor a hüvelykujjamat használom, a többivel csak tartom a telefont.

Mi ez a hülye kérdés?

2017. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én se értem, 4 ujjal bajos lenne kötelet mászni, a mobil telefonhasználatához pedig elengedhetetlen a hüvelykujj. Biztos nagyon erős ujjaik vannak :)
2017. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!