Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincsen Ios 11 en nekem...

Miért nincsen Ios 11 en nekem képenyő felvétele gomb a komtrolcenterben és miért nem tudom letölteni az ARKit ot?

Figyelt kérdés
Nemértem hogy mi lehet a probléma

#iOS 11 #ARKit
2017. szept. 22. 17:38
 1/4 Captain Logic ***** válasza:

A Screen Recordinget külön kell hozzáadni. Settings > Control Centre > Customise Controls


Az ARKit-el pedig AR-es alkalmazásokat lehet fejleszteni, nem gondolnám, hogy neked arra szükséged van.

2017. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én csak virtuális valóságot szeretnék az ARKit tel
2017. szept. 22. 18:35
 3/4 Captain Logic ***** válasza:

az ARKit az nem virtuális valóság, hanem kiterjesztett valóság. Ráadásul annak, amit mondtál, semmi értelme.


"Én csak virtuális valóságot szeretnék az ARKit tel"


De mégis mit szeretnél a virtuális valósággal?

Egyébként meg VR-ra is van rengeteg program az App Store-ban (pl: Roller Coaster, House of Terror)

2017. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Captain Logic ***** válasza:
Helyesbítek, az ARKit nem kiterjesztett valóság, az csak egy alkalmazás. Maga az AR a kiterjesztett valóság. Te a VR-t keresed.
2017. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!