Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mit kéne változtat...

Szerintetek mit kéne változtatnia az applenek az iphonon?

Figyelt kérdés
Oké, megjelentek az új iphonok, senki nem mondja rá hogy wao de nagy szám, oké nem egy forradalmi változás, de azért mégis csúcstelefonok, jelenleg a legjobbak a piacon mégis azt mondják, hogy ugyanolyam mint a 7, semmi változás nincs rajta. De mégis milyen változás kéne? Szerintem a legtöbb felhasználó igényeinek eleget tesz, tartós, nem kell 1 év után lecserélned, folyamatosan jön rá új ios, nem értem egyes emberek mit még szerenének beletenni ennél többet egy telefonba. Kérem valaki magyarázza már el hogy mért fikázza mindenki az applet azért mer nem egy forradalmi új változást mutatott be szeptemberben?

2017. szept. 23. 03:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#3 Álomodozz még :D A Koreai kö...göket mindig veri az Apple :D :D Ahogy a copyzó Huawei-t, meg Xiaomi-t is :D :P
2017. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Legyen nagyobb akksija és legalább Ful Hd legyen a kisebb változat is, hogy legyen alkalmass VR-ezésre.
2017. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Captain Logic ***** válasza:
Valószínűleg még egy ideig nem lesz VR ready iPhone, hiszen annyira még nem felkapott dolog az átlagfelhasználók között…
2017. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

VR erősen parasztvakítás :)


Kellene csinálni egy listát, hogy mi az, ami tényleg

hasznos funkció, és mi az, ami a többségnek felesleges.

Gyanús, hogy az utóbbi lenne jóval hosszabb.


Apple VS Samsung felesleges összehasonlítani. Hardwaresen

főleg azért, mert az Apple csak összerak, brandelt egy

processzort, és ennyi. A kijelzője pl Samsung gyártmány.

Apple processzorai mindig is gyengébbek voltak a premium

gyártóéknál, de ezt az OS-el kompenzálják. Ha lenne IOS

Snapdragon 835-re, mindenki hülyét kapna, hogy Wow, milyen

gyors, iphone 8-nál is 2-3x gyorsabb! Csak mivel nem tud-

ják mivel összehasonlítani, csak az előző generációkkal,

így megmaradnak boldog tudatlanságban.


Amúgy meg az Applenél előírás a min 40%-os profit.. És

még nincsenek túlárazva, mi?

2017. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Captain Logic ***** válasza:

#14


Samsung: erős hardver, gyenge rendszer

iPhone: gyenge hardver, erős rendszer


Az eredmény ugyanaz, úgyogy innentől kezdve szerintem teljesen mindegy a felhasználóknak, hogy melyik kombóért fizetnek 1000$-t (Note 8, iPhone X).

2017. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"VR erősen parasztvakítás :)"


Ne te akard megmondani másoknak hogy mi a jó és mi nem. Én rendszeresen használom a VR szemüvegem, és a saját szempontjaimat írtam le.



Ez az erős hardware gyenge software szerintem idejét múlta már, az Appleba is elég ütős harwaret tesznek és az android 7-8 is kifogástalanul megy, bár még tényleg van egy kicsi softwares előny az apple számára és egy kis harwares előny androidéknál, de egyre inkább kiegyenlítődik. Az A11-es Chip annyira azért nem marad el teljesítményben a Snapdragon 8xx-től mint pl. 2 éve.


És persze azt is figyelembe kell venni hogy egy HD kijelzőt könnyebb meghajtani mint egy FUL HD++-t. Samsung is rájött hogy ekkora felbontás felesleges, és Ful Hd az alap beállítás, de feljebb lehet vinni, ez meg jó az akkunak is meg a teljesítménynek is.



Applenél másik előny hogy a rendszer az akkuval sokkal jobban bánik, ezért engedheti meg magának az apple a kicsi akksikat, de viszont ez így sem ér fel hogy 3000+-os akksival, és ami a nagyobb probléma hogy 1 éven belül meg is fut az akku annyira hogy csere sok embernél megérik :\. Ismerősőm 6S-e kb. 1 éves lehet, nem bír ki 1 napot.



Amúgy ütős kis készülékek, csak hát nekünk magyaroknak pl. egy amerikaihoz képest jóval drágább a telefon, ezért is érezheti az átlag ember elszáltnak az árazást.



De nem kell mindent egyből megvenni, 1 éves Iphone még bőven jó újan. Software frissítések jönnek míg a világ s két nap, szóval ha én apple fan lennék, most 1-2 hónapon belül váltanék Iphone 7-re, az is vagány készülék, megvenném kb. 150.000-ért, s majd 2-3 éven belül megint vennék egy csúcsmodell előtti generációt :).

2017. szept. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Captain Logic ***** válasza:
A gyenge hardvert úgy kell értelmezni, hogy az SE-ben 2GB RAM van, és jobban fut, mint a haverom 6GB-os androidos telefonja…
2017. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!